2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم خدا مارو شفا بده😢😢😢😢

بخدا ی ساعت میخوابم پا میشم انگار ی دبه روغن ریختن☹😢😭

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728
وای منم خدا مارو شفا بده😢😢😢😢

خدا مارو به راه راست هدایت کنه😔😔😔

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
اوف ب روغن میفته گرفتاریم😢کرم پودر جاذب چربی میخوایم😭

کرمپودر جاذب چربی فکر نکنم وجود داشته باشه

شما از کرمپودرهای فاقد چربی استفاده کن

بعد قسمت هایی که چرب میشن رو با پودر فیکس، تثبیت کن

باعث میشه ارایشت خیلی دیرتر چربی صورتت رو نشون بده

من بارها برام پیش اومده که وسط مهمونی با پودر فیکس یا پنکک، قسمت هایی که برق افتادن رو اکی کردم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
مشکلم برق افتادن پوستم بعد از یه ساعته😢خیلی ضایه ست ترفندمم یه مدته فقط به پوستم قبل آرایش پرایمر ...

ببین  پنکک پوستو دهیدره و داغون میکنه خصوصا پوست چرب ک منافذش بازه رو میبنده😢

2738
به نظرتون این پنکک خوبیه کسی ازش استفاده کرده تا حالا 

ایرانی نخر خواهر

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
کرمپودر جاذب چربی فکر نکنم وجود داشته باشه شما از کرمپودرهای فاقد چربی استفاده کن بعد قسمت هایی که ...

عزیزم چرا تکنولوژی جدید اویل فری ها هست😢😢😢من کارم از پودر فیکس و پنکک گذشته😥😥😥

ایراااااانیه نخر😢

خریدم دیگه ولی ازش استفاده نکردم برید خداتون رو شکر کنید صورتتون چربه صورت من هم خشکه هم چرب بدبختی دارم موقع ارایش کردن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
عزیزم چرا تکنولوژی جدید اویل فری ها هست😢😢😢من کارم از پودر فیکس و پنکک گذشته😥😥😥

چه برندی؟

روتین پوستی مرتب داری؟

من با روتین درست و رژیم غذایی تا حد خیلی زیادی کنترلش کردم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
خریدم دیگه ولی ازش استفاده نکردم برید خداتون رو شکر کنید صورتتون چربه صورت من هم خشکه هم چرب بدبختی ...

ببین صورتت دهیدره هست یعنی اب نداره اب رسان بگیر😟

2706