2726
عنوان

چرا اینجوری شدم من؟🤦‍♂️

338 بازدید | 35 پست

همش خسته و بی حوصلم حوصله هیچکاری و ندارم

ن درس میخونم ن میتونم اونجوری ک دلم میخواد خونمو جمع و جور کنم چند تا پیشنهاد کار بهم شده نمیتونم قبول کنم.حوصله خودمم ندارم.

از اون طرف چون‌هم درس خون بودم هم وسواسی و تمیز هی حرص میخورم ولی بازم جون ندارم کاری بکنم‌...

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دلتنگ کسی هستی؟ کسی باید باشه که نیست؟ کسی توجهش بهت کمتر شده؟

آره خالم و از دست دادم چند ماهه 

پدر و مادرم دورن ازم

شهر غریبم

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

دیگه من چی بگم وقتی عین منی😁

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

منم دقیقا مثل توعم الان😭😭😭😭😭😭

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
جوابش افسردگیه

آره خودمم حس میکنم افسرده شدم

دیگه من چی بگم وقتی عین منی😁

بیا بریم گریه کنیم

نیاز به تغییر روحیه و مسافرت داری،ولی بخاطر کرونا فعلا مسافرت نرو  

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
2706