2733
2739
عنوان

ترک تبریز

860 بازدید | 70 پست

من از ترک ها خیلی خوشم میاد بخصوص قسمت آدربایجان تبریز!

خودم فارس هستم اصن یدونه ترک هم نداریم 

ولی نمیدونم چرا خوشم میاد ازشون😆😂

لحجشون هم که خیلی قشنگه ! یه بار یه ترک تبریز تو مجازی برام ویس فرستاد توضیحات راجب موضوعی بعد فارسی حرف میزد لحجش خیلی شیرین بود من صد بار گوش دادم!

خواستم با شما هم درمیون بزارم😂

حالا نیاین بگین خب ک چی😂؟

خودتو به،خودت اثبات کن! نه به هیچ کس دیگه ای.

منم تبریزی هارو خیلی دوست دارم خیلی مهربون ومهمان نواز هستن مخصوصا لهجه های قشنگشونو دوست دارم

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منیمده سنن خوشوم گلیر😍😘😘

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738
منم تبریزی هارو خیلی دوست دارم خیلی مهربون ومهمان نواز هستن مخصوصا لهجه های قشنگشونو دوست دارم

خیلی خوبن انصافا 

خیلی ام خوشگلن😆😅

خودتو به،خودت اثبات کن! نه به هیچ کس دیگه ای.
خیلی خوبن انصافا  خیلی ام خوشگلن😆😅

😎😎

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

مژده

مژده

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2706