2733
2734

من همیشه تو آب جوش میزارم چند ثانیه بازم یکم آب میشه هر کاری میکنم اونطور ک دلم میخواد در نمیاد از جمله با کارد کناره هاشو جدا میکنم سشوار میگیرم هر کار یا بد جدا میشه یا آب میشه! راه حل ندارین؟ ظرفمم سیلیکونیه

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبل ریختن مواد چربش کن ظرف رو 

چند ثانیه خیلییی کم بزار اب جوش راهی دیگه نداره فک کنم

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

قبل اینکه ژلتو تو قالب بریزی،کف ظرفتو روغنی کندو یذره شکر بپاش نیم ساعت بذار تو فریزر بعد مواد ژله رو بریز توشو بذار چند ساعت قشنگ تو یخچال بمونه.بعد بیار بیرون تو ظرف ابگرم پونزده تا بیست ثانیه بذار،دورشو با کارد جدا کن و برگردون و چند تا ضربه بزن و تکون بده راحت در میاد

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2738

باید ظرفتو با انگشتت همه جاشو چرب کنی.. ن اینکه ازش روغن بچکه ها.. کمی چرب.. بعد مایع ژله رو بریز.. بعده سفت شدن هم تو آبجوش بزار کناره هاسم ک خودت میدونی با چاقو اگه بستس باز کن