2737
2734
عنوان

عکس جهیزیم

6680 بازدید | 156 پست

سلام خانوما من حدودا ۷ ماهه ازدواج کردم فقط چندتا عکس برا خونه قبلی هست ک مستاجر بودیم الان خودمون خونه خریدیم بیقه برا خونه جدیدمونه اگر بد باشه هم ب بزرگی خودتون ببخشید فقط نخاستم حسرت ب دل بمونم چون خیلی از دوستام عکس خونه هاشونو میذارن تو مجازی خواستم منم بذارم و نظراتتون رو بدونم فقط اولش بگم ک خودم میدونم جهیزیم چندان خاص نیست و خونمونم کوچولو و نقلیه🙂🙂

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

یکی لایکم کنه😉

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

عزیزم مهم اینه تو خونتون عشق و محبت باشه 

همه چی که پول نیست

اتفاقا من همیشه میگم خونه نباید شاهانه باشه چون مهمون فقیر هم میاد و چقد دلخراشه ک حسرت به دل بره:)❤

زندگی کوتاهتر از اونه که یه ثانیه شو هدر بدیم!

بزار⁦❤️⁩

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2706