2726

سلام هفته ۵ بارداریم هستم دوبار ترشح خونی داشتم امروز و خیلی نگرانم کرده و حتی سونو که دادم فقط ساک بارداری تشکیل شده بود ولی جنین و قلب نبود خیلی غصه خوردم خیلی امپول پورولوتون هم زدم دیگه نمی دونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

براي قلب كه زوده عزيزم معمولا هفته شش به بعد قلب ميزنه 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
2728

مبارک باشه

خوب هنوز زود بوده واسه دیدن قلب

لک لانه گزینیه.منم داشتم تو این هفته ها.خوب استراحت کن.کار سنگین نکن.پله بالا پایین نکن.مراقب باش یبوست نشی.تا نی نی جاشو سفت کنه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

عزیزم من هفته هشتم بارداریم هنوز سونو ندادم میگم قلب بچه نکنه فعلا تشکسل نشده باشه برا قلب جنینت خیلی زوده خیلی

عاشق شوهرمم خدایا مراقب کوچلوی توراهیم باش به خودت میسپارمش

نگران نباش .دکتر خوب پیدا کن برو .حتی به من گفتن باید استراحت مطلق باشی .ولی من استراحت نکردم .سر کار میرفتم با وجود خونریزی .ی دکتر خوبی پیدا کردم سونو واژینال انجام داد گفت جفت پایین وخونریزی میکنه به مرور جفت بالاتر میره وخونریزی کم میشه .۱۴ تا آمپول زدن وخونریزی کاملا قطع شد

2706