2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اينو بهت ميگم طي دو سه بار اسفتاده اول تاثيرشو ميبيني

پماد كلوبتازول

شب بزن لايه زخيم تا صبح بمونه 

يعني محشره محشر

خيلي هم ارزونه

زير ٥تومن

داروخونه ها دارن

استفاه كردين نتيجه ديدين منو دعا كن به حاجتم برسم

مارا بجز خیالت فکری دگر نباشد..
2738
اينو بهت ميگم طي دو سه بار اسفتاده اول تاثيرشو ميبيني پماد كلوبتازول شب بزن لايه زخيم تا صبح بمونه ...

اسمش چیه عزیزم؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
اينو بهت ميگم طي دو سه بار اسفتاده اول تاثيرشو ميبيني پماد كلوبتازول شب بزن لايه زخيم تا صبح بمونه ...

حتما باید تو تاریکی زد،نمیشه روز زد،اخه شب میماله رو بالش و حس چندش به ادم دست میده

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

عزیزم اینی که میگی رو فقط برای صورت میشه استفاده کرد یا برای بدن هم میشه؟؟

قلب من لحظه ی اهدا به تو ایراد نداشت      مشکل از توست اگر پس زده پیوندش را
2706