2737
2734
عنوان

گم شدن وسایل توسط جن

| مشاهده متن کامل بحث + 15459 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم سالها باهاش درگیر بودم 

هیچکسم باور نمی کرد

خیلی چیزا رو بردن نیوردن 

ولی خیلی چیزا رو هم بر می دارن دوباره می زارن سر جاش

ولی یجوری شد که دیگه همسرم باور کرد

منم خیلی پیگیرش شدم متاسفانه نفهمیدم چرا این کارو می کنن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
من چند وقت پیش حلقمو گم کردم همه جارو گشتم حتی کشویی که فکر میکردم اونجا گذاشتم بیشتر از ۱۰۰ بار گشت ...

وای تروخدا راس میگی؟😅😑

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

خرافه است اونا تا مانخوایم نمیتونن وارد زندگی مون بشن

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2738

یا خدا

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
وای تروخدا راس میگی؟😅😑

من دیشب از خواب پریدم دیدم چندتاشون بالا سرم هستن

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
راسته مادر بزرگم و مادرم تجربه کردن حتی مامانم جنه شلوارشو قیچی کرده بود که کوتاه بشه چون مامانم شب ...

😐🤣 یادم باشه در مورد تصمیماتم با خودم حرف نزنم✌😑

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

حقیقت داره و هیچ هم خرافه نیس 

جن حتی سورش تو قرآن اومده مگه میشه خرافه باشه؟

من خودم هم دیدم ازاین کارا که وسایلا گم شده 

یبار دنبال شلوار خواهرم میگشتیم کل خونه رو زیر رو کردیم تو مسافرتم بودیم تو ساکا همش گشتیم بعد رفتیم بیرون و برگشتیم سر ساک و بازش کردیم جلو گذاشته بودن اصن باز میکردی میدیدی نیاز نبود بگردی 

امضای خدا پای آرزوهاتون
2706