2726

خیلی دوسش دارم ولی تا به لان فقط اذیت کرد و کسی که راجبش حرف میزنم همسرسابقه چیکار کنم؟؟؟من خیلی دوسش دارم بعد ۳ سال نتونستم فراموشش کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیکار کنم عزیزم؟؟بهم یاد بده

برو دنبال کسی بگرد که برا رسیدن به تو جونشم بده اونوقت نشستی زجه میزنی؟!!!! حیف تو نیست. مگه عیبی داری؟!!! مگه کور کچلی که حقت نباشه با یه آدم نرمال معاشرت کنی؟!!!!برو جمع کن ای مسخره بازیارو برو بزن در ...ونش محل سگم بهش نزار 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
برو دنبال کسی بگرد که برا رسیدن به تو جونشم بده اونوقت نشستی زجه میزنی؟!!!! حیف تو نیست. مگه عیبی دا ...

مرسی عزیزم پیامت ی ضربه زد بهم نه بخدا فقط خیلی احمق و مهربونم.عزیزم بنظرت خطمو بشکونم؟؟

میدونی چرا اینارو بهت میگم؟!!

قبل از ازدواج با همسرم با یه آدم ببخشید گوهی  در ارتباط بودم ، اون انواع و اقسام ایرادارو ازم میگرفت ، از قیافم گرفته تا خونواده و ارایشم. .یروز که میگم یعنی ۳ سال بعد بخودم اومدم گفتم من لیاقتم اینه که تحقیر بشم؟!!!! مگه چمه. تازه بخدا بالام از خارج لیسانس گرفته، قیافمم خدایی خوبه. هیجی دیگه سرتو درد نیارم رابطه رو تموم کردم، گفتم باید با یکی آشنا بشم که جونشم برام بده  خداروشکر با شوهرم آشنا شدم. قدرمو میدونه، منو زیبا میبینه و از همه مهمتر عاشقمه. بنظرم حق ادم ازین زندگی حداقل آرامش کنار همسره. اگه اونم بخاد بی حرمتی کنه که دیگه فاتحه زندگی خوندست..

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
مرسی عزیزم پیامت ی ضربه زد بهم نه بخدا فقط خیلی احمق و مهربونم.عزیزم بنظرت خطمو بشکونم؟؟

خواهش میکنم.

آره بشکون، برا خودت ارزش قائل باش، من انقدر از رابطه قبلیم ضربه خورده بودم که باورم نمیشد کسی پیدا بشه بهم بگه چقدر خوشکلی یا مثلا دوسم داشته باشه... 

خواهش میکنم. آره بشکون، برا خودت ارزش قائل باش، من انقدر از رابطه قبلیم ضربه خورده بودم که باورم نم ...

وای عزیزم دقیقا اصلا قیافم،شخصیتم هیچیمو قبول نداره  اعتماد بنفسمو از دست دادم از وقتی با این ادم هستم.

منم خیلی فشاررومه منم دعا کنین

دارم از نامزدم که عاشق هم بودیم اونم ۱۰ سال جدامیشیم

چقدنامردشده دیروز پیام داده بود خیلی آشغالتراز اونی هستی که فکر میکردم

الانم داده هرآشغالی رو میشه بازیافت کرد جز آدم آشغال

امان از پسردهن بین و خانواده ای که دخالت میکنن و زندگی میپاشن

خداودیگرهیچ❤😍😍
2706