2737
2734

اینا از سه سال پیش با هم دوست میشن،وقتی دوستم ۲۱سالش بود(الان ۲۴سالشه،پسره هم ۳۲سالشه) خیلی خیلی خیلی خیلی با هم خوب بودن و دوستم خیلی از رابطش راضی بود،تقریبا یکسالی هم میشد ک قضیشون جدی شد و این آقا پسر اومد خواستگاری دوستم و با هم نامزد شدن

دوستم از یه خانواده متوسط و کارمنده،پدرش کارمند ساده ی بانکه و مادرش هم خانه داره،خیلی خانواده ی خوب و آبرومندی داره،دوستمم خیلی دختر صبور و مهربون و خوش قلبیه،قیافشم به دل من خیلی میشینه

آقا پسر اما از خانواده ی پولداری هست،پدرش ملاکه و وضع مالیشون خیلی خیلی خوبه،در این حد ک توی کشور دیگه هم خونه دارن،مادر آقا پسر هم معلمه

قضیه از این قراره که دوستم از حدودا اواخر آذر و اوایل دی هی میگفت که رابطمون یه جوری شده،نامزدم داره انگار تغییر میکنه،بعضی اخلاقاش عوض شده و...

منم میگفتم حتما درگیره کار و ایناست،الکی حساس نشو و...

تا اینکه دیروز دوستم بعد از یک ماه اینورا بهم زنگ زد(بخاطر قرنطینه و کرونا از اسفند همو ندیده بودیم،تماس تلفنی داشتیم اما کم هر از گاهی)و از همون اول ک زنگ زد بغضش ترکید و شروع کرد به تعریف کردن

گفت ک خانواده نامزد سابقش با یه خانواده ای دوست بودن از قدیم که این خانواده یه دختر دارن که دو سه سالی از دوست من بزرگتره و این از نوجوونی میره آلمان پیش عمش و خیلی کم میومده ایران و وقتی ام میومده کم میمونده،مهر پارسال بود که این دختره اومد که ایران موندگار بشه بخاطر اینکه مادر دختره ناراحتی قلبی پیدا کرده بوده و خیلی بهونه ی دخترش رو میگیره،خلاصه این دختره ام ک خانوادش با خانواده ی نامزد سابق دوست من ارتباط خانوادگی داشته تواین مهمونی ها کم کم با نامزد سابق دوستم صمیمی میشن و ظاهرا عاشق میشن و نامزد دوستم دو هفته پیش با دوستم بهم میزنه در کمال بی رحمی و الان با اون خانوم خوشه

دوستم خیلی حالش بده و هنوز تو شکه

بنظرتون چیکار کنم حالش بهتر شه؟!

خیلی نگرانشم

خیلی مظلوم و گوشه گیرشده

🌺good vibes only🌺

خوشی پسره طولانی نمیشه.. دل شکسته دوستت همه خوشی هاشو زایل میکنه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
حقداااااره...جونشون دراد سنگ دلا بره ب دختره بگه پسره چ کثافتیه حداقل دلش خنک شه...حتما ببرش پیش مشا ...

اون دختره خبر داره که این پسره با دوستم نامزد بوده،خبر داشت که نامزد داره و باز هم با اون پسره صمیمی شد

🌺good vibes only🌺
خوشی پسره طولانی نمیشه.. دل شکسته دوستت همه خوشی هاشو زایل میکنه 

الهی هرکس دل میشکنه ، همونجوری دلش بشکنه و رو سیاه برگرده،هرچند برا من دو سال میگذره و‌هیچ اتفاقی نیفتاده ، البته خواستگارم بود فقط

2706