2733
2734

سلام چه مدلی دارین؟ خوبه؟ مصرف برقش چطوره قبضاتون چقدر میاد؟

هم گرمایش داره هم سرمایش یا فقط کولره؟ برا زمستون خوب جواب میده؟

ممنونم اگه نکته ای دارین بگین 🌹

سی و شش هزار جنرال مکس،هم سرما هم گرما،پارسال دیگه زیاد زیادش 200تومن اومد برامون، زمستون استفاده نمیکنیم چون گرماش مثل بخاری لذت بخش نیست 

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سی و شش هزار جنرال مکس،هم سرما هم گرما،پارسال دیگه زیاد زیادش 200تومن اومد برامون، زمستون استفاده نم ...

در کل راضی هستین ازش؟ سروصدا نداره؟ گرما و سرما رو یکسان پخش میکنه؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم

2728
در کل راضی هستین ازش؟ سروصدا نداره؟ گرما و سرما رو یکسان پخش میکنه؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم

خواهش میکنم عزیزم،بله راضی هستم سرمایش خیلی خوبی داره صداهم که کلا اسپیلیت ها ندارن،اون کولر گازی های قدیمی که پنجره ای بودن صدا داشتن

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن
2738
خواهش میکنم عزیزم،بله راضی هستم سرمایش خیلی خوبی داره صداهم که کلا اسپیلیت ها ندارن،اون کولر گازی ها ...

ممنون از راهنماییت عزیزم 🌹🌹🌹 چون شوهرم سینوزیت داره و باد کولر و پنکه اینا اذیتش میکنه همم برا بچه گفتیم شاید این اسپیلت ها بهتر باشن برا این پرسیدم

کدوم صهری؟ بستگی داره اگر جنوبی ک مدلای الجی و سامسونک جواب نمیده مخصوصا اهواز.. الان اهواز فقط گری، سوپرجنرال جواب میده عالی یخ یخ.. و قبض برق هم بسته ب استفاده از 60تا 300میاد... بستگی به چجوری استفاده کردنت داره.. مصرف برقشون جدیوا خیلی خیلی کم هست. و نوع فقط سرما دهنده رو بگیری بهتره چون عمر بیشتری داره.. اونا ک بخاری داره چون المنت داره فشار بسشتری ب موتور میاد و زودتر خراب میشه.. م1رف برق المنت هم بالاس

ممنون از راهنماییت عزیزم 🌹🌹🌹 چون شوهرم سینوزیت داره و باد کولر و پنکه اینا اذیتش میکنه همم برا بچ ...

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم بله سرمایش اسپلیت ها معمولا بهتر از کولرهای معمولی هست و کمتر ادم رو اذیت میکنه

2706