2733
2734

خانم ها یعنی نمیدونم چطوری ی سری از پسرا تا توخوته باباشونن اصلا نگاهشونم نمیکنن اهمیت نمیدن بهشون ولی تا زن میگیرن ساعتی ی باز زنگ میزنن و هی میگن بیایید پیش ما واقعا فازشونو نمیفهمم چکار کنیم که این جوری نشه 

😑😑😑😑دلم میخواد بکشمشون

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید قبل از اینکه برن خواستگاری استقلال خودشون رو کسب کرده باشن ولی تا اخرش بچه ننه میمونن😐

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2728

شوهر خودرا بکشیم😐تمام تمام

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

توفازرقابتن به عروس به چشم رقیب نگاه میکنن

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2738

اینطوری میشن خواهی نخواهی...عین‌مادرشوهرمن...تا مجرد بود شوهرم سراغشو نمیگرفت بعد از سه روز ازکسی میفهمید ک مثلا شوهرم رفته شهرستان...بعد تز لحظه ای ک عقد کردیم دم دقیقا میزنگه 

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..
منم اصلاکنه یه جورای والا وقت نمیکنیم با شوهر تنها باشیم جرات ندارم بخوابم چون بخوابم هی تلفن زنگ می ...

بخدا منم اینطورم..تازه بچه بیاد بدترهم‌میشن.‌.مثلا مادرشوهرم همش زنگ میزنه شوهرم قطره اهن چی میدی بچه..خب مثلا مگه این بچه مادرش مرده مگ باباش بهش چیزی میده ک از اون میپرسی

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..
2706