2737
2734

واسه من مارک گلها

تخم مرغ رو ۷_۸دیقه هم میزنم عااالی میشه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من از عطاری میخرم بسته بندی شدشو 

تخم مرغارو خوب باهم زن بزن بعد وانیل و شکرو بزن خوب دو سه دقیقه هم بخورن و خامه مانند بشه بعد شیر ولرم داغیش زیاد نباسع اروم لروم بربز و با دور تند همزن هم بزنش

اردم حتما ۳ ۴بار الک گن . بعد روغن و بریز و اردو تو سه مرحله اضافه کن و زیاد هم نزن ک پف تخم مرغا بخوابه

تو قابلمه میزاری زیرش شعله پخشکن روشم دمن کنی

تایمبگیر بعد ۲۰ دقیقه درشو باز کن چک کنببین پختهبان

قبل ۲۰دقیقه اصلاباز نکن پفش میخابه

ببین این نکاتو رعایت کن غیر ممکنه پف نکنه

سفیده تخم مرغو جدا با همزن مخلوط کن و بذار کنار و اخخخر سر به مواد اضاف کن و یکم اروم هم بزن

شیرت ولرم باشه

تا ۴۵ دقیقه اول اصلا در قابلمه رو باز نکن

اردو الک کن

سلام خواهر میشه دستور پختشو با اون فوت کوزه گریشو بگی تو قابلمه چطور درست کنم؟

سلام عزیزجان

من تو توستر یا فر میپزم تو قابلمه نپختم

فقط تخم مرغ رو زیاد هم میزنم بعد وقتی روغن و شیر رو که اضافه میکنم بیشتر از یک دیقه هم نمیزنم بعد ارد رو اضافه میکنم که اونم با لیسک هم میزنم فر رو هم از قبل گرم میکنم

نتم ضعیفه تاپیک آخرم عکس کیکمو گذاشتم با دستورش

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706