2726
عنوان

چرا من شبا...

314 بازدید | 19 پست

فقط نفسم تنگ میشه؟بع نظرتون کروناس؟

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این از اون حرفها بود  کرونا که فقط مخصوص شبها نیست عزیزم شاید مشکل معده داری یا به چیزی حساسی ...

نمی‌دونم هرشب فکر میکنم کرونا گرفتم ولی صبح خوب میشم .دلیلشو نمی‌دونم خودمم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
نمی‌دونم هرشب فکر میکنم کرونا گرفتم ولی صبح خوب میشم .دلیلشو نمی‌دونم خودمم

ببین کلا شب انرژی منفی زیاده کسایی که افسردگی  دارم شبها حالشون بدتره دقت کن از صبح تا شب که تنها باشی نمی ترسی ولی شب تنهایی می ترسی این خیلی عادیه 

بعدش هنوز کرونا برات عادی نشده اگه یه سر بری شمال لب ساحل ببینی چه جمعیتی تو دریا شنا می کنن ترست می ریزه حالا مراقبت خوبه ولی ترس انسان رو نابود می کنه توکل به خدا کن خودش کمکت میکنه

مشکل اسید معده نداری؟

نمی‌دونم چطوری این مشکل؟معدم ترش نمیکنه

ببین کلا شب انرژی منفی زیاده کسایی که افسردگی  دارم شبها حالشون بدتره دقت کن از صبح تا شب که تن ...

واقعا؟یعنی مردم ریختن شمال؟واااا

واقعا؟یعنی مردم ریختن شمال؟واااا

آره بابا یه عکس دیدم از سواحل مازندران باور کن قیامت بود تازه حرم امام رضا هم باز شده و هتلها مشغول به کار شدن ولی ویروس ضعیف شده دیگه مثل سابق ترس نداره منم اوایل خیلی می ترسیدم ولی الان دیگه اخبارش هم دنبال نمی کنم 

آره بابا یه عکس دیدم از سواحل مازندران باور کن قیامت بود تازه حرم امام رضا هم باز شده و هتلها مشغول ...

منم اخبارو دیگه دنبال نمیکنم ولی خب هنوز میترسم

عزیزم شبا غذای سبک بخور. فگر کنم معدته

اع ؟راست میگی .فکر کنم معدمه

2706