2737
2734
عنوان

مادر شوهرم فکر می کنه همه به عروسش

712 بازدید | 27 پست

حسودی می کنن

جاریم همه ی اجزای صورتش مصنوعیه

بینی عمل شده لباشو ژل زده دندوناشم لمینت موهاشم همیشه دکلره داره وضع مالیشونم خوبه

حالا مادر شوهرم واسه عقدشون زنگ زده بود به فامیلاشون که کادو باید نفری فلان قدر بدین که من پیش خانواده ی عروس آبروم نره،به فامیلاشونم بر خورده بود و بعضیاشون نیومدن بعضیا هم اومدن ولی با دلخوری

حالا مادر شوهرم همش می گه اونا زنه پسرمو دیدن حسودیشون شده 

یه درصد با خودش نمی گه رفتار خودش زشت بوده واسه همین فامیلاش دیگه مثل قبل باهاش رفتار نمی کنن

همشم می شینه واسه من از بدیای فامیلاش می گه

خدایا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😑 شبیه زنداییم مادر شوهرت 

زنگ زد باید هر کی خم عروسی نمیاد پول بیاره برا عروسی نیاوردم میرم خونه هاشون میگیرم🤣🤣🤣

منم گفتم وایسا تا بهت بدم😑🤣🤣

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2728
2738
پشت سر من که کلی بدگفته پیش فامیلاش که البته رسوا شد پیشم ولی الان معمولیه کاری به کارم نداره وای ...

ای بابا پس بهش اهمیت نده دوروز دیگه میاد ازین جاریتم میگه

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2706