2726

اینایی ک دارن بنظرتون بیخود ؟؟

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من هیچ وقت نفهمیدم این به چه دردی میخوره🤦🏽‍♀️

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
فک کنم چون طلایی در خوشگل میکنه؟؟نه

نمیدونم🤔

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
من هیچ وقت نفهمیدم این به چه دردی میخوره🤦🏽‍♀️

با یه هول در باز میشه ...

وقتی کسی قصدش ورود به خونه باشه

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣

چرا من احساس میکنم اینا جون ندارن؟ مثلا با یه فشار از جا در میره

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
با یه هول در باز میشه ... وقتی کسی قصدش ورود به خونه باشه

خب از چشمی میبینی اگه نخواستی باز نمیکنی دیگ 

اگه امنیتیه هم که به راحتی مثل تو فیلما دستشونو میارن داخل باز میکنن درو

چرا من احساس میکنم اینا جون ندارن؟ مثلا با یه فشار از جا در میره

اینطور بنظر میرسه مهم اینه ک روی غریبه در تا اخر باز نشه کل خونه معلوم شه.بعدش من چون یطرف پنجره دارم درو همش باز میزارم هوا بره بیاد کلش باز میشه این اونجاها خیلی بدرد میخور

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
2706