2737
2734
عنوان

زخم دهانه رحم

222 بازدید | 17 پست

سلام خانما کسی درمان خانگی واسه زخم سطحی داره؟زخمم اصلا درد و سوزش نداره فقط چندتا لکه خون تو ترشحاتم دیدم

واسه مامان شدنم دعا میکنی؟من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم

من چندشبه دارم تزریق عسل انجام میدم البته عفونت دارم فعلا که ترشحات سبز ندارم امیدوارم بعدپریود بعدیم دوباره نداشته باشم 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من چندشبه دارم تزریق عسل انجام میدم البته عفونت دارم فعلا که ترشحات سبز ندارم امیدوارم بعدپریود بعدی ...

من عفونت ندارم فقط بعد رابطه لکه بینی پیدا کردم که فهمیدم از زخم دهانه رحمه

واسه مامان شدنم دعا میکنی؟من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم

عزیز من داشنم زخم رحم یک ماهی گذشت تا فهمیدم رفتم دکتر متخصص گفت اصلا سرخود عسل و این چیزا استفاده نکن.فریز کن خوب میشی.منم همینکار کردم و دیگه هم برنگشت.فقط زود برس بعش.نزار کهنه بشه

2738
عزیز من داشنم زخم رحم یک ماهی گذشت تا فهمیدم رفتم دکتر متخصص گفت اصلا سرخود عسل و این چیزا استفاده ن ...

من برگشت 

عزیز تا یک ماه و نیم بعد من رابطه نداشتم و پماد هم استفاده کردم.کلا عفونت باعث زخخم میشه.و رابطه خشن ...

من باردار بودم تو بارداری برگشت الان زخمم بادارو خوب شد ولی عفونته مونده چنددوره داروشیمیای استفاده کردم‌نتیجه نگرعتم حالادیگه گفتم عسلم امتحان کنم 

2706