2726

هم رای بدید هم اسم پیشنهاد بدهید.اسم دخترم آناهید/ایزدبانوی آب و باروری و اسم پسرم آرمان؟امید و آرزو هست. برا بچه سوم که دختره یک اسم خوب میخام. فعلا این 3 تا مد نظرم هست

تعداد رای : 11
نظرسنجی
آذردخت= دختر آتش
5
45%
آبان دخت/فرشته آب
5
45%
مهروماه= خورشید و ماه
1
9%
آب دخت/زاده شده از آب
0
0%
من ملکه دریا هستم! فهمیدی؟ ملکه دریا! من بر دریا سلطنت میکنم! یعنی فقط تو ملکه هستی؟ نه! تو هم ملکه هستی. ملکه زندگی خودت! چرا؟ چون تو ارزشمند ترین فرد زندگی خودت هستی. ملکه خودت باش! دوست عزیزم که امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست. می می ناز از کاربران قدیمی بودند که به دلیل سرطان سینه فوت کردند. مامان ترنم سال 89 به همراه همسر و دخترشون در سانحه هواپیمای ارومیه فوت کردند.  حالا لطفا برای روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان صلوات بفرست. حالا تو که دل مهربانی داشتی و برای کسانی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم تا آرزو هایت براورده شود. تو هم برای براورده شدن آرزویم دعا کن.  امریکا پرچم کشورت شورت ماست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با احترام سلیقه من نیست

ولی اسم بچه هات عالین

من باشم آندیا میزارم

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
اب دخت و اذردختو دوس ندارم اون یکیا خوبن اگه ابان ب دنیا بیاد بهتره البته

مهروماهو دوست داری 😑

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

حالا خیلی سمجی که اینا باشه، آبان دخت یذره بهتره رای هم دادم

ولی من باشم آندیا میزارم

2706