2733
2734
عنوان

ناخن

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 67 پست
آره می دونم البته من همشو بیرون نیوردم خیلی درد داشت 

واسه‌منم‌چند وقت‌یه‌بار‌‌ناخنم‌میره تو گوشت

تاول‌میزنه

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه می ترسم درد داره . بابام می خواست با سوزن عفونت شو بکشه . جیغ زدم فرار کردم . میگم رشد که کنه درس ...

نمیدونم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
2731
بستمش خب الان

بازش کن خب عکس بنداز کاری نداره که😌

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
نهههههههههه . پدر بزرگم هم یه بار اینجوری شد دیگه نشد . منو نترسون. 

گلم خواهر شوهرم من اونطوریه تو رو ک نمیدونم

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏
2738

عزیزم باید زیرش پنبه بذاری

اون قسمت ناخن رو پنبه آغشته ب روغن زیتون بذار

کم کم میاد بالا و دیگع تو گوشت فرو نمیره

تو نت سرچ کن 

تنها راهش همینه

اولش کمی درد داره اما درست میشه

این کاربری مال چند تا گل دخترِ😊
  نمیشه واقعا دردسر داره دیگه هم از این گیاهه ندارم بازش کنم فایده نداره . عفونتش بیرون آ ...

باش عزیزم شوخی کردم

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘

اصلا ب ناخنت دست نزن 

چون خیلی کوتاه کردی و تو گوشتت در اومده عفونت کرده 

یه پیاز دسته بردار کوچیک سرشو بزن 

توشو اندازه انگشتت خالی کن

پیاز رو روی شعله داغ کن

انگشتت رو بکن توش

بعد ببندش

همه ی عفونت پات رو میکشه 

2706