2726
عنوان

ناخن

414 بازدید | 67 پست

سلام دوستان دیشب گفتم ناخنم رفته تو گوشت پام . اون روشی که گفتید رو انجام دادم همون قند و آرد اینا شب گذاشتم بازش کردم . بعد با آب و صابون شستمش وقتی می خواستم خشک ش کنم یه مایع سفید رنگ آمد بیرون قبلش التهاب داشت وسطش هم یه چیزی مثل غده سفید جمع شده بود وقتی این مایع خارج شد اون سفیدی هم رفت . ولی الان وقتی دستش می زنم خیلی درد داره اصلا کفش که نمی شه پوشید دور تا دورش هم قرمزه میگم این درست میشه ؟ نمی خواد خودم ناخن رو در بیارم با چاقو یا ناخن گیر ؟ اولین باره که اینجوری میشه میگم دیگه ممکنه باز این جوری بشه ؟

با ناخن گیر بگیرتش

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏

عفونت‌بوده‌درومده

یه‌مدت‌مراقبت‌کن‌خوب‌میشه

بیرونم‌میری‌صندل‌بپوش

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو گوشتم هستا

خب سعی کن  ناخن گیرو بندازی زیر ناخنت تو گشتت خواهر شوهرم من اونطور میشه با ناخن گیر میگرتش کلا چرک می‌کنه پاش یه وضعی

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏
وای خدا من اولین باره این جوری شده یعنی قراره چندین بار تکرار بشه ؟

اره دیگه عادت میکنه

عکسسسسسس بده ببینیم چجوریه عفونت داره یانه زود باش

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
2706