2726

سلام دوستان  اول اینکه اسم خودتون چیه و اسمی که دوست داشتید چیه؟

دوم اگر بچه دارید اسمش چیه اگر ندارید دوست دارید اسم بچتون رو چی بذارید؟

مثال.....

نام=آرام😊

نام مورد علاقه =ساینا🤩

👶اسم بچه نداشتم👶

💖دختر=هانا

💙پسر=رُهام

بگذارید دور همی خوش بگذره😁

❤ لطفا تگ کنید شلوغ شه خوش بگذره دوستتون تو نی نی سایت رو هم کنید و به چالش دعوت کنید

نویسنده کوچولوی سایتتونم♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

@مهوشدخت

من ملکه دریا هستم! فهمیدی؟ ملکه دریا! من بر دریا سلطنت میکنم! یعنی فقط تو ملکه هستی؟ نه! تو هم ملکه هستی. ملکه زندگی خودت! چرا؟ چون تو ارزشمند ترین فرد زندگی خودت هستی. ملکه خودت باش! دوست عزیزم که امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست. می می ناز از کاربران قدیمی بودند که به دلیل سرطان سینه فوت کردند. مامان ترنم سال 89 به همراه همسر و دخترشون در سانحه هواپیمای ارومیه فوت کردند.  حالا لطفا برای روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان صلوات بفرست. حالا تو که دل مهربانی داشتی و برای کسانی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم تا آرزو هایت براورده شود. تو هم برای براورده شدن آرزویم دعا کن.  امریکا پرچم کشورت شورت ماست!
من شیرازیم بیخیال ناموسا

🤣 عاشقتم که

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

اسمم ژیناعه 

دوست نداشتم اسم دیگ ای داشتع باشم اصولا از اسم دختر خوشم نمیاد 

بچع ندارم 

پسر:مسیح

دختر:ماهور 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706