2737
2734
عنوان

مصرف قرص کامپاند در شیردهی

2020 بازدید | 11 پست

سلام پسر نه ماهه دارم دکتر بخاطر قطع خونریزی زیاد و طولانیم بهم کامپاند داده کسی تجربشو داره؟؟شیر رو کم میکنه؟

خدا با منه حسش میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خب مگه دکتر نمیدونست شیر میدی ک داده؟

بعدشم یه نوع قرص ضدبارداری هم حساب میشه البته برا جلوگیری از بارداری اگ ازش استفاده میکنین باید از روش های دیگه جلوگیری هم استفاده شه چون خیلی مطمعن نیست برا جلوگیری ولی بازم با دکترت مشورت کن و بگو ک شیر میدی

میشه برا خوب شدنه حالِ دلم صلوات بفرستین؟
خب مگه دکتر نمیدونست شیر میدی ک داده؟ بعدشم یه نوع قرص ضدبارداری هم حساب میشه البته برا جلوگیری ...

چرا ولی چون دو تا دارو مصرف کردم و قطع نشد شک کردم که شاید دیگه ناچارا داده باشه.ممنون

خدا با منه حسش میکنم
2738
چرا ولی چون دو تا دارو مصرف کردم و قطع نشد شک کردم که شاید دیگه ناچارا داده باشه.ممنون

فک نکنم مشکلی داشته باشه چون یه نوع قرص ضدبارداری هست خیلیاهم تو شیردهی قرص ضدبارداری مصرف میکنن

فک نکنم مشکلی داشته باشه چون یه نوع قرص ضدبارداری هست خیلیاهم تو شیردهی قرص ضدبارداری مصرف میکنن

خودتون تجربه دارید؟؟اخه همسر دختر خوشگله که میگن مناسب نیست.گیج شدم چیکار کنم پس؟؟

خدا با منه حسش میکنم
خودتون تجربه دارید؟؟اخه همسر دختر خوشگله که میگن مناسب نیست.گیج شدم چیکار کنم پس؟؟

عزیزم من مجردم ولی برا کیست تخمدان دارم میخورم حالا بازم اگ شک دارین بپرسین از بقیه