2726

سلام هرچیز مهمی که بنظرتون میاد بگید لطفا

اگر برندی هم استفاده کردید و راضی بودید یا ناراضی بودید بفرمایید لطفا

پرکاربردترین وسیله ای که بنظرتون حتما باید خرید رو هم لطفا بفرمایید

ممنونم❤

خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4426734/سیسمونی-عکس-و-نکاتی?postId=138372085

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودم که ۹سال پیش سیسمونی گرفتم

انقدر وسایل جدید و کار راه انداز اومده که میگم بدونم چیاست

تا برای خواهرم بگیریم

جا هم نداره،خونه ش کوچیکه باید وسایل پرکاربرد و کمجا بخریم

مهمترین ها: چنددست لباس، حوله، وسایل بهداشتی، پوشک ، تشک تعویض پوشک، پتو، بالش، تشک، پشه بند، پیشبند، قاشق، کلاه دستکش جوراب ، پتو دورپیچ، ساک وسایل

بقیه کاربردی هستن اما اونقدر مهم نیستن ک از روز اول بچه داشته باشه و خانوادمونم اذیت بشن تو این گرونی

اخه من پرسیدم گفت ۴۰ میلیون در میاد 

چه خبره

جنگه مگه😐

البته نه که این قیمت درنیاد ،درمیاد

ولی خب بستگی داره خود آدم چقدر توقع داشته باشه و چه چیزایی براش الویت باشه

مثلا خواهرم خیلی لوازم جینگیل و اینا نمیخواد بگیره چون اصلا جانداره

مهمترین ها: چنددست لباس، حوله، وسایل بهداشتی، پوشک ، تشک تعویض پوشک، پتو، بالش، تشک، پشه بند، پیشبند ...

خیلی ممنونم عزیزم❤

چه خبره جنگه مگه😐 البته نه که این قیمت درنیاد ،درمیاد ولی خب بستگی داره خود آدم چقدر توقع داشته ...

🙁🙁🙁 چه کنم قیمتا این بود 

مامانم همونجا میگفت خدا کنه به طایفه ما نری دوقلو نیاری 😂😂

من کریر و قلت گیر و دشتک شیر دهی و دشتک بازی و اینا فقط،خریدم 😐 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
اخه من پرسیدم گفت ۴۰ میلیون در میاد 

عامو مگه میشه درسته اجسام گرون شده مگه میخایی یخچال و گاز،بخری😐😐😕😕😕

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
عامو مگه میشه درسته اجسام گرون شده مگه میخایی یخچال و گاز،بخری😐😐😕😕😕

چکار کنم خب از یه مغازه لوکس پرسیدم که همه اجناسش ترک بود بهم گفت حتی حاظرم ادرس بدم برین ببینین 

چکار کنم خب از یه مغازه لوکس پرسیدم که همه اجناسش ترک بود بهم گفت حتی حاظرم ادرس بدم برین ببینین&nbs ...

وای خدا .ن بابا کجا برم سکته میکنم حرف تو باوردارم میگم یعنی در این حده که انگاری میخایی جهاز،بخری والا 

2706