2733
2734

من فکر میکردم که توی زندگیم خیلی سختی کشیدم یعنی کسی به اندازه من سختی نکشیده

ولی بعد از اینکه زندگی چندنفر شنیدم و خوندم دیدم خیلیا هم هستن که از من بدتر سختی کشیدن

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه

همه سختی کشیدن

منتها اونایی که صبور و پرتحملن بیشتر

و مسلما پخته تر و عاقل ترم هستن❤

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2738

بستگی داره

هرکسی یه اندازه یا ظرفیتی داره

مثلا منم فکر میکنم سختی کشیدم

از دید خودم دارم میبینم

کاربر قدیمی ام⁦☺️⁩واستون از ته دل میخوام که همین روزا معجزه ی خدا رو داخل زندگیتون ببینید⁦🙏🏻⁩⁦🌹من مثل همیشه منتظر معجزه هاتم خدای مهربونم😇

هرکس بقدرخودش سختی کشیده شاید یکی بگه مال تو که چیزی نیس پس جای من باشی چی میگی به نظرم قابل قیاس نیس هرکس غمش برای خودش سنگینه

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2706