2733
2734

علائمتون از کی شروع شد میشه این دوتا سوال جواب بدید 

ممنونم همش دارم روز شماری میکنم 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان دوروز میگذره ولی هاله هست نمیدونم چیه؟

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2728

۱۳روز بعد پریود.نوک سینم خیلی میخارید

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2738

دوستای گلم انشاالله نی نی های نازتون به سلامتی بغل کنید

التماس دعا برای منم دعا کنید

من همش تو نی نی سایت دارم چک میکنم علایم را هیچی علایم ندارم

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
دوستای گلم انشاالله نی نی های نازتون به سلامتی بغل کنید التماس دعا برای منم دعا کنید من همش تو نی ...

منم هر ماه کلی علایم دارم و در اخر با پری جونم رو به رو میشم حتما که نباید علایم داشته باشی گلم.من قبلا سینه درد نداششتم قبل پریودم ولی الان ۳ ماهی میشه درد دارم و دو روز بعد پری از بین میره☺

منم هر ماه کلی علایم دارم و در اخر با پری جونم رو به رو میشم حتما که نباید علایم داشته باشی گلم.من ق ...

وااای تو منی یا من توام🥺 منم از وقتی اقدام کردم سینه درد شدید دارم😐۲ روز بعدش رفع میشه

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
وااای تو منی یا من توام🥺 منم از وقتی اقدام کردم سینه درد شدید دارم😐۲ روز بعدش رفع میشه

سلام من جووونم‌.چه کنیم من که دیگه رد دادم

منم ماه های پیش یه سره سرچ میکردم و دنبال یه راه امیدی بودم و تنها خوبی که داشت اطلاعات عمومیم تقویت شد همین🤗🤗

چند روز مونده تا پری؟

من تکرار ادرار داشتم زیاد بعد پنج روز مونده به پریودم هاله انداخت روز موعدم پر رنگ شد

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2706