2733
2734
عنوان

میخوام برم‌جهازمو از خونه شوهرم بیارم😔 خانومایی که جدا شدین بیاین...

| مشاهده متن کامل بحث + 98335 بازدید | 714 پست

استارتر می‌دونم خیلی خیلی شرایط احساسی و سختیه اما گاهی برای حفظ آرامش خودمونم ک شده باید پابزاریم روی احساسمون 

باید قوی و محکم بری جلو 

نترس 

ب روزای گذشته دیگه فکر نکن 

چون تو تلاشتو کردی برای زندگیت 

نشده پس مقصر نیستی 

این احساسات تو همش طبیعیه 

اما موقتیه 

امیدوارم بخت بهتری برات باز بشه 

برای جهازتم برو یه روز جمع کن بیار 

اتفاقا من بهت میگم گریه کن نزار تو دلت بمونه 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
منظورش از بیا موهاتو جمع کن چی بوده متوجه نمیشم

چرت گفت حموم تمیز بوده همیشه،موهای توی سوراخ حمومو گفت،چون بلنده گیر میکنه

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قوی باش.. یه کاربر بود به اسم یلدا 20 سالش بود شوهرش خیانت کرد بهش توهین کرد اینکاربر جهازشو فروخت ت ...

چند وقته نیست این خانم ازش خبر ندارم

یادش کردم ولی دیگه تاپیک هاشو پیدا نمی کنم 🌸

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
2731
استارتر می‌دونم خیلی خیلی شرایط احساسی و سختیه اما گاهی برای حفظ آرامش خودمونم ک شده باید پابزاریم ر ...

ممنونم عزیزم امیدوارم زود بگذره🙏🙏🙏

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   
چند وقته جدا شدی از نوشتارت احساس میکنم هنوز دوست داره

۱۰ ساله،😔

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
ممنونم عزیزم امیدوارم زود بگذره🙏🙏🙏

میگذره 

با توکل ب خدا 

من دوستم تازه جدا شده 

خیلی روحیه داشت 

دراین حد که از روتین زندگیش و تفریحشو و باشگاهش و... نگذشت 

الآنم داره راحت زندگی می‌کنه با پسرش 

خیلی خوبه ک بچه نداری 

راستی مشکل با همسرت سرچیه؟؟؟ معتاده؟؟

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
زن داداش من بعد از جدايي برد وسايلاشو عين ابر بهار هم گريه كرد  شب اسباب كشي هم طاقت نياو ...

چرا جدا شد خو

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
2738
میگذره  با توکل ب خدا  من دوستم تازه جدا شده  خیلی روحیه داشت  دراین حد که ا ...

نه بچه ندارم خیانت خیانت خیانت

[QUOTE=138375449]دوباره ازدواج کردی ؟ الان خوشبختی ؟[/QUOTEبله الان یه زندگی جدید دارم،ظاهرو حفظ میکنم،اینکارو خوب بلدم😁

نه بچه ندارم خیانت خیانت خیانت

خیانت در چ حد 

رابطه جنسی؟؟؟؟ یا فقط دوستی

خیانت در چ حد  رابطه جنسی؟؟؟؟ یا فقط دوستی

نمیدونم رابطه داشتم یا نه ولی با زمای زیادی دوست بوده رسما تنوع طلبه

نمیدونم رابطه داشتم یا نه ولی با زمای زیادی دوست بوده رسما تنوع طلبه

متاسفم 

شوهرم راضیه ب طلاق؟؟؟؟

2706