2410
2553
عنوان

کسایی ک با دادخواست طلاق دادگاه اشنایی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 33 پست
اخه شوهرش چند مدته سر هر چیزی بش میگه میخای بخاه نمیخای برو خونه بابات 

اینا همش حرفه بابا،پدرا هم گاهی مارک سربار به بچه هاشون میزنن،زندگی که خاله بازی نیست به خاطر یه حرف الکی آدم چند خانواده رو بدبخت کنه،انقد شرایط بد دیدم ابن اصلا چیزی نیست،منصرفش کن بهش بگو بذار بیشتر شوهرت تصمیم بیره به پرو پاش نپیچ با محبت ازش چیزی بخواه

نفهمیدم اصلا گریههههه ولی خو شوهرش هی بش میگه میخای بخاه ننمیخای برو خونه بابات اونم میخاد ب شوهرش ن ...

ببین اینو تجربه شخصیم میگه اصلا درخواست طلاق نگنین (مگر اینگه خیلی حیلی اوضاع بد باشه)شوهری که اینو میگه شایدم تاتهش رفت !!!اونوقت یاید از همچیزش بگذره و طلاق بگیره و اینکه خیلی مردا شگردشون اینکه یارو رو لج بندازن تا اون بره درخواست طلاق بکنه و از همچیز شونه خالی کنن هیچکسو نمیشه پیش بینی کرد بعد درخواست طلاق چه واکنشی انجام میده پس بنطرم اصلا اینکارو نکنه با روشای دیگه صحبت کنه. 

روی ادماهم بهتره رو هم باز نشه یهو میبنی ناخواستخ وارد بازی شده که نباید میشده 

اي كاش من از تو باغي در بهاران داشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مهریه اجرا گذاشتن اگه یخواد با طرف زندگی کنه اصلا خپب نیست مخصوصا الان که در صورت استطاعت مالیه&n ...

الان هدف دوستم فقط اینه ک شوهرش بفهمه از طلاق نمیترسه فوقش شوهرش هم موافق بود طلاق میگیره ولی فعلا باید چیکار کنه ک شوهره بفهمه این رفته دادگاه  مگه جز احضاریه راهی هست 

و خدایی ک بشدت کافیست ...
کجا باید نوبت گرفت و بعد چقد میفرستن مشاوره و هزینه نوبتش چقده هزینه داره گلی 

نوبت اینترنتی هستش بستگی به شهرتون و تعداد تقاضا داره نوبتش. و هزینه نداره مشاوزه بهزیستیه که اگه کنار نیاین ارجاع به دادگاه میده

2720
الان هدف دوستم فقط اینه ک شوهرش بفهمه از طلاق نمیترسه فوقش شوهرش هم موافق بود طلاق میگیره ولی فعلا ب ...

دفتر قضایی بره و درخواست طلاق بکنه البته باید متنشو تنظیم کنه بهتره یه مشاور حقوقی براش بکنه 

و از طریق ثنا میره برای شوهرش ولی در کل پیشنهاد نمیکنم 

الان هدف دوستم فقط اینه ک شوهرش بفهمه از طلاق نمیترسه فوقش شوهرش هم موافق بود طلاق میگیره ولی فعلا ب ...

ببین این راهش نیست اصلا این با این کار میخواد به شوهرش بفهمونه دوسش نداره بر عکس باید محبتشون بیشتر بشه تا این حرفا تموم بشه و پای زنی باز نشه این وسط

ببین اینو تجربه شخصیم میگه اصلا درخواست طلاق نگنین (مگر اینگه خیلی حیلی اوضاع بد باشه)شوهری که اینو ...

خو باید چیکار کنه داره با تهدید همه خواسته هاشو بهش تاهمیل میکنه میگه میخام بترسونمش اگر بازم ادامه داد طلاق میگیره ولی میخاد اول بفهمه الان ب فکر ایننه چطوری بش بفهمونه  ک بترسه 

نوبت اینترنتی هستش بستگی به شهرتون و تعداد تقاضا داره نوبتش. و هزینه نداره مشاوزه بهزیستیه که اگه کن ...

عزیزم همون اینترمتیش هم چطوریه ؟£ و اینکه شوهرش چطور میفهمه یا باید دوستم خودش بهش بگه ک باید مشاوره  ؟﷼ 

2714
خو باید چیکار کنه داره با تهدید همه خواسته هاشو بهش تاهمیل میکنه میگه میخام بترسونمش اگر بازم ادامه ...

این کار شوهرش اصلاااا درست نبست که تهدید به طلاق میکنه و اینم واقعا نباید نقطه ضعف تشون بده اصلا زندگی که انقدر حرفش زده میشه اساسا زندگی که پایه محکمی نداره ولی من از نطر فانونی نگاه میکنم که دادگاه مدام بر علیه زن رای میدن وحتی موردی دیدم که باوجود حق مسکن دادگاه رای داده برخ جایی که شوهر زندگی میگنه بره برای زندگی 

پس نباید درخپاست طلاق بده که براش بد میشه چون ممکنه جدی بشه 

ولی باید کاملا جدی باشه و بگه باشه من نمیتونم تو زندگی بمونم که مدام تهدید میشم به خراب شدنش و احساس امنیت نمیکنم و روی این حرفش بمونه و به همسرش درخواست مشاور بدهو حتی اگه شده از یه مشاور کمک بخواد 

ولی حتما  بدون اگاهی کامل  از مسائل قانونی دست به تیچ کاری نزنه 

عزیزم همون اینترمتیش هم چطوریه ؟£ و اینکه شوهرش چطور میفهمه یا باید دوستم خودش بهش بگه ک باید مشاوره ...

بزن تو نت نوبت طلاق و اسم شهرتونم بزن . کد ملی میزنی نوبت میده . با شوهرش میره اون تاریخ

بزن تو نت نوبت طلاق و اسم شهرتونم بزن . کد ملی میزنی نوبت میده . با شوهرش میره اون تاریخ

اون تاریخو خودش باید بدونه یا پیامی چیزی رو شماره شوهرش نمیاد ؟ 

2706