2726
عنوان

دختر کنکوریا یه لحظه بیان

921 بازدید | 48 پست

من زبانم مکالمم اینا خیلی خوبه تست زنی هم بلد نبودم ولی پیشرفت کردم تازگیا ولی هنوزم کامل کامل راه نیفتادم ...خواستم بپرسم با تحلیل این کلوزا خوب نیشه وضعیتم به 100 میرسم؟

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید

با تلاش هیچی غیرممکن نیس 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه تست کلوز لغت و گرامرم باید بلد باشی سعی کن در حد پایه و متوسط یه چیزایی بخونی بعد تست زیاد کار کن زبان من خوبه تستارو حتما تحلیل کن هرروزم واسش تست بزن حتی شده ۵تا تست بزن ولی اصولی و دقیق تحلیلش کن 

2728
واسه تست کلوز لغت و گرامرم باید بلد باشی سعی کن در حد پایه و متوسط یه چیزایی بخونی بعد تست زیاد کار ...

اینهمه تست از کجا بیاریم بزنیم من الان شهاب اناری کلا زدم همش تکراریه چکار کنم 😐

LAW_student
اینهمه تست از کجا بیاریم بزنیم من الان شهاب اناری کلا زدم همش تکراریه چکار کنم 😐

شهاب اناری کار نکن باو سطح کتابش زیادی بالا نیس تموم کردی فدا سرت...پت و مت کار کن اونم خوبه😍

شهاب اناری کار نکن باو سطح کتابش زیادی بالا نیس تموم کردی فدا سرت...پت و مت کار کن اونم خوبه😍

شهاب اناری تخصصی😐😐😐نه عمومی

خط سفیدم دارم ولی پول ندارم برم هر روز چرت و پرت کتاب بخرم

تمام مشاوره ها شهاب اناری رو پیشنهار میدن

LAW_student
شهاب اناری تخصصی😐😐😐نه عمومی خط سفیدم دارم ولی پول ندارم برم هر روز چرت و پرت کتاب بخرم تمام مشا ...

اهااان اره همه شهاب اناری رو پیشنهاد میدن من نمیدونستم تخصصیشم هس میگم اخه این شهاب اناری چیهاخه همه میگن😂 این پت و مت سطحش خوبه بالاس سختن عین کنکور خوبن...والا حق داری من دیگه پول کم اوردم

اهااان اره همه شهاب اناری رو پیشنهاد میدن من نمیدونستم تخصصیشم هس میگم اخه این شهاب اناری چیهاخه همه ...

خط سفید عالیه کلی تست داره برا درک مطلب شهاب اناری دارم جدا ولی کمه آقا من تست میخوام😐😐

LAW_student
خط سفید عالیه کلی تست داره برا درک مطلب شهاب اناری دارم جدا ولی کمه آقا من تست میخوام😐😐

اره بخدا من الان 5 4 تا کتاب لازم دارم بابام میگه نه بسه😐..تو رشتت چیه

2706