2737
2734

بچه ها چ دعوایی شد اخرش با بابام‌و عموم و داییم اومدم خونه مون بعد مرتیکه رو هم اوردن کلی داستان سر هم کرد تموم ک شد یهو بابام گفت این چرندیات برا خودت خوبه از امروز تا هزار سال دیگه هر اتفاقی بین دخترم و دامادم و برای بچه هاشون نوه هاشون نتیجه هاشون نسلشون بیفته نسلتو میخشکونم البته شکایت و پس گرفتن اما اینو نوشتن کتبی ازشم امضا گرفتن ب طور کاملا باور نکردنی شوهرم پشتم درومد بش گفت تویی که نداری جفت جفت النگو میندازی دست زن بچت گوشواره میخری با طلای گرمی هفتصد بعد میای راجب زن من نظر میدی دورو بر خونم ببینمت قلم پات خورده اما امروز زنش و دخترش اومدن خونمون کلیم ماچ و بوسه کردن بچمو‌ میدونن من کلا سوای از کرونا حساسم حس میکنم از عمده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما حفظ کردیم مگه چی شده

یهکم از قبل تعریف میکردی

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2738

شکایتت رو پس گرفتی؟؟

خوشم اومد از بابات خیلی خوب رفتار کرده حساب کار دستش اومده

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
2706