2703
2553
عنوان

عشقولیاا جون من بیاید 😁🤭

153 بازدید | 17 پست

خانوما اگ کل موها صورت و دکلره کنیم خوب میش 

؟ 

صورتمم گندمی روشن نیست موهم زیاد داره 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اصلاح کن😐چه کاریه

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
نمیاییم 😝😝😝😝😂😂😂

چیشششش 😁😂😂😂😂😂

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2714
اصلاح کن😐چه کاریه

میترسم درد داره بعدم جوش میزن 

یچی دیگ نیست ب حا اصلاح م درد نداتشه با ش؟ 

سعی کن تو آفتاب نری چون مثل موکت میشه رو پوست

😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

واااااایییییییی هرررررگززززز نکنی بعدا یادت بیوفته تباه میشی

واقعاااا

2706