2410
2553
عنوان

ملکه قلب شوهرم منم من🤪

1202 بازدید | 94 پست

بچه ها کیا این تاپیک رو یادشونه؟ کاربره عین تبلیغات داشت ویژگی ها و مزایای شوهرش رو میگفت و کارایی ک میکنه.. 

کارگر میگیرم برای خونم

خودمو برای خانواده شوهرم میگیرم محل نمیدم

حسابی پول خرج میکنم

ماهی ی بار شام میرم بیرون با شوهرم.... 

از این تاپیکای جنجالی کدوما یادتونه؟ 

من تاپیک ثمینم یادم ک با مادرشوهرش دواش شده بود😐

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اونی که شاش کرد تو چای شوهرش😷

با کاربری قبلیم بودم

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

فقط میتونم بگم اقدس خیر نبینی

اسمش را بگذار فرهادیه،فرت فرت کار کنی و آهنگ گوشی دوباره پلی شود و یک دفعه به خودت بگویی خسته شدم ده دقیقه استراحت بعد برای خودت چای بریزی و سرچ کنی بوی عیدی،بوی توپ،بوی کاغذ رنگی...و خانه ات پر شود از عطر چای و صدای فرهاد، بانویی که حتی ندیدمت حالت خوش و چایت گرم و دلت سبز 
2714

یکی تاپیک زده بود من کره ایم 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐(عکس العمل من بعد از چند وقت)😐😐کره ای تو نی نی سایت😂

🤗Always be happy

اونیکه عکس.... گذاشت😂😂😂

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

یکی بود هی میگفت من کارگر دارم دست ب سیاه سفید نمیزنم با کفش پاشنه بلند توی خونه راه میرم 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2706