2726
عنوان

امشب بی دلیل غش کردم!!!

2119 بازدید | 37 پست

کلا امروز زیاد سرم توی گوشی و اینا بود 🤐

بعدش ی کاری داشتم وایساده بودم یهویی حس کردم نفسم بالا نمیاد حس کردم ی چیزی کمرمو ادیت میکنه نمیدونم قفسه سینه ام سنگین شده بود چشمام درد میکرد یهویی همش اتفاق افتاد! 

بعدش هیچی نگفتم رفتم پیش مامانم بشینم ک خوب بشم بعدش دیگه رفتم تو عالم خواب 

نمیدونم چن دقیقه شد نمیدونم چی شد ولی خواب بودم هیچی نمیفهمیدم حس ی جوری بودم انگار روی زمین و هوا بودم یهویی صدا اومد تو گوشم صداهای اطرافمو شنیدم بعدش چشمام باز شد ! اصن مادرمو نمیشناختم😖 ی حس بدی بود انگار  همه اطرافیان ناآشنا بودن بعد از دو سه ثانیه حالم‌اومد سرجاش دیدم تو بغل مامانمم بابام آب میریزه تو صورتم ! مامانم چشماش سرخ بود معلوم بود گریه کرده 

بعدش اصن ی جوری بود 

بنظرتون از چیه؟

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹

کم خونی

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر چند سال یه بتار غش میکنم اخرین بار کلاس هفتم بودم ! 

الان دهمم 

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
2728
کم خونی

نمیدونم ازمایش میترسم‌بگیرم 

ولی خیلی چایی میخورم وحشتناک 

ولی از قرص آهن و اینا هم بخورم حالم بد میشه عجیب

یا فشار عصبی

یا خیلی خسته شده بودی

گاهی دلم هیچ چیز نمیخواهد جز گپ ریز ریز با مادرم هی من حرف بزنم، هی او چای تازه دم بریزد، هی چای ام سرد بشود هی دلم گرم 🫀 آنجا که چای ات سرد میشود و دلت گرم "خانه مادر" است💕
2706