2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تصادف کردیم منو خواهر و پدرم از ی ۱۸ چرخ سبقت گرفتیم از جلومون ماشین سنگین بنز در اومد و وافعا معجز ...

چه خوب😍😍

شما كه پيش خدا عزيزين منم دعاكنين به حاجت دلم برسم😔

ميشه واسه خواسته دلم يه صلوات بفرستين دريغ نكنيناااا😔😔😔😔😔
2728
یه نی نی تو راه دارم که واقعا معجزه خداوند بود.....خدایا شکرت

نی نی داشتن خیلی خوبه. من هنوز اقدام نکردم. حاملگی و زایمان برام غول بود. اما امروز معجزه خداوندی رو دیدم. دوتا پرستو که از امسال مهمون خونه ما شدن .، حس کردم ی جیک جیکای کوچولو موچولو از لونشون میاد .خیلی کنجکاو شدم .سریع ی چارپایه گذاشتم رفتم بالا و با موبایل فیلم گرفتم البته وقتی مامان بابای عاشقشون نبودن.  خیلی برام زیبا بود .ی حس خوب .گفتم ببین حیوونا چقد قشنگ رسالتشون رو انجام دادن. پس منم نباید از بچه دار شدن بترسم.

2738

نمیتونم تعریف کنم 

ولی من تووی زندگیم دوبار معجزه شو دیدم 

یکیش 16سالگیم یکیش ۲۱ سالگیم

نه دعا خوندم نه صلوات ب قدری حالم بد بود که تووی حموم خونمون زیر دوش جلوو دهنمو گرفتم تووی قلبم داد زدم خداااا

معجزه تو نشونم بده 

عاجزترین و درمونده ترین موجود بودم از ته ته قلبم صداش کردم با دلی شکسته

گفتم من خسته شدم دستمو بگیر خدا بهم معجزه تو نشون بدع

و واقعا دیدم 

نی نی داشتن خیلی خوبه. من هنوز اقدام نکردم. حاملگی و زایمان برام غول بود. اما امروز معجزه خداوندی رو ...

من اما بچه دار شدم و پشیمونم منم همین ترسا رو داشتم و البته بیشتر اینجوری بود که مامان شدن و دوست نداشتم بعد از پمج سال به اصرار پدر و مادرم و حرف یه فالگیر که حسابی من و ترسوند تن دادم بهش از اون روز من افسرده شدم و کارم به قرص اعصاب کشیده