2737
2734

دیشب ی ویس گوش دادم صحبت های ی حاج اقاهم بود ک تواین زمینه مدرک داشتن.میگفتن هیچ چیز بدی توااین دنیا ازسمت خدا نیست وقتی مریض میشی نگو خداداره امتحانم میکنه اگ بچت معتاده نگوازمایش الهییه میگفت خدا هیییچوقت برای بنده هاش بد نمیخواد حتی اندازه ی ی سرماخوردگی.میگفت همش بخاطر انرژی ها و افکار افکار و افکار خودمه میگفت حضرت محمدب ی بنده خدایی گفته دستت ک روش خرراش افتاده برو بشین فکر کن ببین چی کارکردی.میگف خدا هیچوقت بده بنده هاشونمیخواد چون خدا غایبه وخودشو ب ما نشون نمیده ما همه چیو ب گردن خدا میندازیم منظورش این بود اگ هرمشکلی دارین فقط خواسته خودتون بوده و باافکارتون ب وجود اومده.خدامارواشرف مخلوقات قرارداده خیلی وقتا قرارنیست همه جادستمونوبگیره.

نظرشماچیه

موافقم

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دقیقا همینطوره من صددرصد اینو قبول دارم راستش یه بار سر یه سری اتفاقات بد همش شاکی بودم ک این بهم ...

دقیقا براهمون میگن باید استغفار کنی تا خداکمکت کنه ازش بخای ببخششت و دستتوبگیره

پس یه امتحان الهیه😔 که میگن خدایا هیچ پدر مادری رو با اولادش امتحان نکنه درسته.😔 

بله این و میشه گفت امتحان الهیی یاهم بیشتر میشه گفت سزای ی کاری ک کردی   بابچه ی بد مریض ناصالح  برمیگرده ب زندگیت

این درسته.اما خداوند بر تمام مشکلات زندگیه ما و خوشیای زندگیه ما احاطه داره.اگر ماجرای حضرت موسی و خضرو بخونی .اونجا حضرت خضر یک بچه رو میکشه که پدرو مادرشو از فتنه های آینده ای که دچار میشن با اون بچه نجات بده..یا حضرت خضر کشتیرو سوراخ میکنه...اگر توجه کنی تمام مشکلات زندگیه ما اگر به خدا ایمان داشته باشیم در نهایت مارو به سعادتو نیکیختی میرسونن.

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2706