2737
2734
عنوان

دوس داشتن چه شکلیه؟😐

448 بازدید | 49 پست

هیچ وقت پسری نظرمو خیلی جلب نکرده

۲۱ سالمه...

ن ک از هیچکسی خوشم نیومده باشه.... ولی نهایتا این بوده ک گفتم عه اون پسره چه جذابه...و دیگه بهش فکر نکردم

یه نفرو دیدم...تقریبا می شناسمش... چهره ش از جلو چشام کنار نمیره... دوست دارم یه بار دیگه ببینمش🥺

شاید سالی یه بار ببینمش...

نمی خوام کسی ذهنمو درگیر کنه...

هزار تا پیشنهاد داشتم ولی هیچ کدومو قبول نکردم برامم مهم نبوده

ولی چرا مخم هنگه...هر لحظه دارم بهش فکر می کنم😐

هر اسمی زدم تکراری بود از غصه زدم شیطان رجیم🥴متاسفانه تکراری نبود☹🥺با تمام وجودم این جمله رو قبول دارم 👈توضیح نشانه ی ضعفه! انگار هرچقدر بیشتر توضیح میدی بقیه بیشتر قضاوتت می کنن!😏 واسه بعضیام اینطوریه👈جیب خالی پُز عالی...😂 من نظر شخصیمو میگم هرکسی حق داره نظر شخصیشو بگه..هممون عقل و شعور داریم پس به شعور هم توهین نکنیم🌱🤗با تچکر🥴💙
🧐

🥺

هر اسمی زدم تکراری بود از غصه زدم شیطان رجیم🥴متاسفانه تکراری نبود☹🥺با تمام وجودم این جمله رو قبول دارم 👈توضیح نشانه ی ضعفه! انگار هرچقدر بیشتر توضیح میدی بقیه بیشتر قضاوتت می کنن!😏 واسه بعضیام اینطوریه👈جیب خالی پُز عالی...😂 من نظر شخصیمو میگم هرکسی حق داره نظر شخصیشو بگه..هممون عقل و شعور داریم پس به شعور هم توهین نکنیم🌱🤗با تچکر🥴💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه حسی دارم ک برام گنگه😓

همینه دیگه دوست داشتن شکل و شمایلش همینه ک گفتی

انسان خوبی باش ولی وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂ الهی یهویی همونی ک دلتون❤میخواد بشه                                اگه ی وقت حرفی چیزی گفتم ک ناراحتتون کردم بدونید بی منظور بوده و بادلای مهربونتون ببخشیدم🤦‍♂️🌹🙏
دوس داشتن دقیقا همین شکلیه 

چیکار کنم از ذهنم پاک شه؟

2738

دیگه شیطان رجیمی بیخیال عشق و عاشقی شو😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

عاشق شدی رفت

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده
یه حسی دارم ک برام گنگه😓

دوست داشتن عزیزم،الکیه.این که میگی هورموناته.از من که پیر این راهم بپرس!!جوونیم یه پسری رو به خیال خودم خیلی دوست داشتم.دوست بودیم.مادرش خیر سرش روانشناس بود و هنوزم نرسیدنمون رو از چشم اون میبینم ! بدجنس خانوم.اما یه حرفی زد که بعدا بهش رسیدم.گفت این حستون عشق نیست،برای هورموناتونه!هنوزم اون پسر توی ذهنم هست،ولی بعد از اون هم بازم حس دوست داشتن رو تجربه کردم.

دقیقا همینه

و وقتی میاد که آدم انتظارشو نداره اصلا😖😔🙁

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2706