2737
2734
عنوان

این دردا مال زایمانه؟؟؟

124 بازدید | 20 پست

سلام خانوما از صب ی دردی مث پریودی میگیره ولی خیلی قابل تحمل تر از اون وقتیم ک راه میرم رگ کنار پام میگیره 

ب نظرتون کی فارغ میشم؟؟زایمان اولمه و اینکه بعضی وقتا احساس فشار میکنم پایین تنه

ممنون میشم برای سلامتی خانوادم صلوات بفرستین💜🙏منم تو امضایی صلوات ببینم میفرستم 💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سونو زمان زایمانتو چه تاریخی زده؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728
درد زایمان اصلا شبیه درد پریودی نیس ینی برا من اینطوری بود من اصلا دل درد نداشتم فقط کمرم بود 

کمر منم میگیره بعضی اوقات ولی از اول حاملگیم داشتم کمر درد

ممنون میشم برای سلامتی خانوادم صلوات بفرستین💜🙏منم تو امضایی صلوات ببینم میفرستم 💋
2738
دردای زایمانته بدنت داره خودش رو‌آماده میکنه اگه هر دردات منظم بود با فاصله زمانی مثلا ۱۵ دقیقه/ ب ...

دعا کن امشب منظم شه دیگ

درد زایمان رفته رفته شدیدتر میشه. وفتی دهانه رحم چهار سانت باز شه دیگه نمیشه تو خونه تحمل کرد. بهت ...

دعا کن زودتر فارغ شم دخترم سالم بیاد بغلم😔

دردای زایمان منظمه اگه نظمی نداره درد کاذبه

مثلا هر ۱۰ دقیقه میگیره و ول میکنه، همینجوری به شدتش اضافه میشه و تو فاصله زمانی کمتر

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
دردای زایمان منظمه اگه نظمی نداره درد کاذبه مثلا هر ۱۰ دقیقه میگیره و ول میکنه، همینجوری به شدتش اض ...

ن منظم نیس مال من😔

2706