2726

دوستان عزیز سلام،

حدودا ۴۰۰ و نهایتا ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه داریم میشه راهنماییمون کنید تو اوضاع و شرایط فعلی(کرونا و تحریم و وضعیت اقتصادی کشور) چه کسب و کاری راه اندازی کنیم؟

آیا مغازه داری خوبه؟ (چه مشاغلی رو پیشنهاد میدین؟)

آیا ورود به مشاغل ساختمانی خوبه؟

یه زمین کشاورزی حدود ۵۰۰۰متر هم اطراف شهرری داریم با روزی ۷ساعت سهمیه آب که مجوز فنس هم براش گرفتیم

ایده  و کسب کاری برای اون دارین پیشنهاد بدین؟

مشاغل تولیدی کم ریسک پیشنهادی دارین؟

خیلیا خرید و فروش و در واقع دلالی پیشنهاد میدن ولی خودم مخالفم نه شغل درست حسابیه و اینکه آسیب رسان به چرخه کسب و کار و تولیده.

دوستان عزیز هر ایده و طرح خوبی دارین لطفا پیشنهاد بدین و کمکم کنید.

ممنون از همگی🖐🙏

سلام پولدار😁

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین شانس هم موثره....ولی چیزی ک روز ب روز افزایش سود داره  زمین و ساخت و ساز...من خودم میزدم تو کار یاهت ساز یا زمین میخریدم میدادم دست معمار بسازا چندتا واخد برا من چندتا براون اونارو میفروختم باز همین کار البته سووود کنه مثلا پونصدتومن بشه ۸۰۰تومن

وخدایی ک بشدت کافیست...

توی همون زمینی که دارید سبزیجات گلخونه ای یا پرورش گل جای مناسبی در کنارش شما خودتون هم میتونین ساختمون مناسب توش بسازید و خودتون  مزرعه و داراییهاتون  را مدیریت کنید. اینجوری ریسک سرمایه گذاریتون خیلی کم میشه. البته این کارا ی کم عشق و علاقه میخواد

بساز بفروش بهترین گزینه اس

اینم پیشنهاد شده خودمم مدرکم مهندسی عمران هست ولی یه تحقیق کردم به دلیل نوسانات خیلیا ضرر کردن.

والا به نتیجه درستی راجع به ساخت و ساز نرسیدم

2706