2733
2734
دقیقا گلم الان موندم بین دوراهی که سعی کنم بهش محبت کنم زندگیمو از نو بسازم اما با حس بدم چه کنم و ا ...

هیچوقت یادت نمیره هیچوقت اما میتونی بهش بی اهمیت بشی فک کن ی خاطره بده ک فقط و فقط برای گذشتس و نباید هی یادش زنده شه درست مثل وقتی ک عزیزی میمیره داغش همیشه رو دلته اما وقتی ازش حرف میزنی داغ دلت تازه میشه  وقتتو پر کن باشگاه برو ی هدف تو زندگیت مشخص کن و براش تلاش کن کلاس زبان برو شاد باش همیشه با خودت بگو گذشته گذشته چیزی ک جلو رومه مهمه فکرتو زیبا کن یوگا و ورزش خیلی تاثیر داره   استخر برو اب روحو جلا میده سعی کن شوهرتو دوباره دوست داشته باشی خاطرات خوبت رو یاداور شو مثلا برو از عکس های قدیمی مثلا دوران نامزدی چندتا برای همسرت بفرست بگو این موقه رو یادته بعدم بخند 

اصلا با حسرت نگو چقدر شاد بودیم چقدر خوش حال بودیم

فقط بگو چقدر خوشگذشت اونروز امیدوارم خوشبخت بشی اسی زندگیت  هر روز زیبا تر از روز قبل بشه اون هرزه هم بمیره

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
من میخواستم طلاق بگیرم اونقدرگریه وزاری کردکه خودمومیکشم وبدون تونمیتونم گفت برگرد اگه پشیمون شدی بر ...

اینم به گوه خوردن افتاد خانوادمم گفتن مرده اشتباه کرده پشبمونه اما عین شوهرت بازم بااونا یعنی پاک نمیکنه تو متوجه میشدی شوهر من پاک میکرد با ضبط مکالمه مخفی مچشو گرفتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نگاه کن ببین اون کجای زندگی شوهرته و تو کجای زندگی شوهرت؟ تو زنشی، تو مادر بچه هاشی، تو داری باهاش ...

خدا کنه دلم میخواد روزی بیاد به این روزا بخندم شکر کنم بگم خدایا شکرت گذشت تموم شد دلم ارومه ولی سخته وقتی میدونم بااونا داره خونه میگیره براشون باهاش خوش باشم خیلی سخت خونه بگیره فکر میکنی میتونه جدا شه یسال کم کم باید بااونا باشه تا موعد خونه تموم شه

خدا کنه دلم میخواد روزی بیاد به این روزا بخندم شکر کنم بگم خدایا شکرت گذشت تموم شد دلم ارومه ولی سخت ...

ینی چی داره خونه میگیره با اونا؟مگه تو یه خونه زندگی میکنه باهاشون؟

تا خدا با من است زمانه با من است .
2738
عزیزم فقط خودت میتونی حال خودتو خوب کنی تو یه مادر دل شکسته هستی که تکیه گاه امن دخترهات هستی دل شکس ...

یعنی الان میگید مثل حرفای مشاور همه چیو بریزم فعلا تا یه مدت دور و عادی و عاشقانه زندگیمو کنم تا حرکت بعدیشو ببینم

رفتم سر کتاب باز کردم عکسشم دارم گفت شوهرت اشتباهی کرده پشیمون و جادو کردن شوهرت و باطل کرد ولی کو ب ...

نمیدونم چی بگم فقط اینو میتونم بگم ول کن خانوادتو برو براخودت و بچه هات زندگی کن دیگه محل سگ هم نزار شون خودتو پیر نکن بخاطر اون احمق بچه هاتم میتونی باتربیت بهتر مطیع خودت کنی 

مرسی عزیزززم یعنی تو میگی با همه گند کاری هاش باز بهش محبت و اعتماد کنم مشاورمم که هرروز باهاش حرف م ...

اره دقیقا بی تفاوت باش

نشون بده اون زنه هیییچ ارزشی نداره برات اینجوری نشون میدی که تو خیلی اعتماد بنفس داری

این مدتم رو اعتماد بنفست خیلی کارکن

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
یعنی الان میگید مثل حرفای مشاور همه چیو بریزم فعلا تا یه مدت دور و عادی و عاشقانه زندگیمو کنم تا حرک ...

اره دقیقا فقط شوهرتم ببر دکتر ببین مریضی نداشته باشه

تا خدا با من است زمانه با من است .
2706