2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول مبارک باشه هدیه خداست عیدی داده بهت..‌ دوما من اطرافم یک سالو نیمه زیاد دیدم ک از شیر گرفتن... کاری نداره نک سینه هاتو یکم پشم شیشه بذار با لنت سیاه چسب بزن از فردا صبح ب بچت نشوون بده بگو اوف شده تمام و سر حرفت وایستا... ب بچه خیلی برس ببرش خونه مادی خاهری جایی ک سرش گرم بشه تو حیاط دورش بده واسش جایگزین  کن غذا فرنی هر چی ک دوست داره... درد سینه هاتم تا یک هفته تحمل کن....تمااام

2728
نمی‌خواستم به خدا بهم اجازه ندادن قرص یا آمپول بزنم شوهرمم جلوگیری نمیکرد 

ن عزیزم امپول نیس یچی شبیه سنگ ک تلخه بگی میفهمن

من داداشمو اینطوری کردن

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
مرسی عزیزم 

من همینجوری گرفتم دخترمو یک سال و نه ماه گرفتم حاملهام نبودم.... بهبچه برس آب جوشیده سرد شده بذار کنار ب بچه بده ک تشنه زیاد میشه  ... بستنی بده نیوه بده هندونه بده ... دورش بده بازی کن سرگرمش کن... نصف سب بیدار میشه واسش خوردنی آماده داشته باش حالا ویفر و خرما یا هر چی... آبم بده ک تشنه میشه ..موفق باشی... 

باشه مرسی 

اگ سینه درد داشتی تحنل کن ب هیچ عنوان باز بچه و شیر ندی... شیرتم ب هیچ عنوان ندوش تا خشک بشه بره... بعضی ها میگن زیردوش  بدوش چرته ... از من گفتن فقط تحمل کن یک هفته خوب میشه... البته مال بعضی ها کم درد یا بی درده بستگی ب شیر سینت داره ک چرب یا نه... مال من شیرم خوب بود درد داشتم شب ک میخابیدم سینه هام سنگ بود ازش شیر راه میگرفت ولی آخر خشک شد رفت ...موفق باشی تمام

2706