2726
عنوان

صیغه مجدد؟

299 بازدید | 20 پست

دوستم برای آشنایی با خواستگارش صیغه کردن. ولی دوستم تو دوران صیغه اصرار داشته که فامیل و همسایه ها اون آقا رو نبینن و به آقا میگفته آسته بیا و برو. الان آقا شاکی شده که چرا منو از همه مخفی میکنی و بهش گفته حالا که مدت صیغه تمام شده قبل عقد باید دوباره صیغه بخونیم و منو به فامیلت معرفی کنی و بعد عقد کنیم. به نظرتون دختره حالا چکار کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اوه... اوه اول زندگی اینجوریه پسره بعدها چی میشه؟ 

ازدواج خلاف شرع نیستا این پنهون کاریا واسه چیه؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
چرا صیغه کردن اح از اسم صیغه بدم میاد مگه قراره کاری کنن ک صیغه میشن، مگه فقط آشنایی نیست؟ 

منم با شما هم نظرم 

صیغه بد 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

خب بخونه😐ما که شرایطشونو نمیدونم فقط این ۴ خط نمیشه نظر داد

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
به نظرم پسره شک گرده که این لابد با کسی بوده که منو مخفی میکنه 

نه چون دوستم قبلا یه بار جدا شده و آقا هم در جریانه و دوستم نمیخواد تا چیزی قطعی نشده بقیه بفهمنن آخه اونوقت همه میگن شکست دومش بوده؟ 

2706