1735
1714
عنوان

صیغه مجدد؟

277 بازدید | 20 پست

دوستم برای آشنایی با خواستگارش صیغه کردن. ولی دوستم تو دوران صیغه اصرار داشته که فامیل و همسایه ها اون آقا رو نبینن و به آقا میگفته آسته بیا و برو. الان آقا شاکی شده که چرا منو از همه مخفی میکنی و بهش گفته حالا که مدت صیغه تمام شده قبل عقد باید دوباره صیغه بخونیم و منو به فامیلت معرفی کنی و بعد عقد کنیم. به نظرتون دختره حالا چکار کنه

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اقاهه دبوونه ای چیزی نیست؟ این چه کاریه خدا،به دوستت بگو بیشتر فکر کنه تا عقد نکردا

هرگز فورا بدبختی کسی را باور نکنید ،بپرسید که میتواند بخوابد یانه؟اگر جواب مثبت باشد،همه چیز روبراه است!همین کافی ست...
1718

اوه... اوه اول زندگی اینجوریه پسره بعدها چی میشه؟ 

ازدواج خلاف شرع نیستا این پنهون کاریا واسه چیه؟ 

🌹🌹🌹ما هم گذشتگان فردا هستیم... امروز که هستیم با 🙏صلوات و فاتحه و خیرات 🙏یادی کنیم از گذشتگان... تا فردا نیز دیگران یادی کنند از ما 😍😍😍
چرا صیغه کردن اح از اسم صیغه بدم میاد مگه قراره کاری کنن ک صیغه میشن، مگه فقط آشنایی نیست؟ 

منم با شما هم نظرم 

صیغه بد 

🌹🌹🌹ما هم گذشتگان فردا هستیم... امروز که هستیم با 🙏صلوات و فاتحه و خیرات 🙏یادی کنیم از گذشتگان... تا فردا نیز دیگران یادی کنند از ما 😍😍😍
1760

خب بخونه😐ما که شرایطشونو نمیدونم فقط این ۴ خط نمیشه نظر داد

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
به نظرم پسره شک گرده که این لابد با کسی بوده که منو مخفی میکنه 

نه چون دوستم قبلا یه بار جدا شده و آقا هم در جریانه و دوستم نمیخواد تا چیزی قطعی نشده بقیه بفهمنن آخه اونوقت همه میگن شکست دومش بوده؟ 

1759
خوب اونقدر مشکوک بودند که پسره شک کرده ، که نکنه چیزی هست، بهتره مراسم بله برون بگیرن  ،صیغه هم ...

نه چون دوستم قبلا یه بار جدا شده و آقا هم در جریانه و دوستم نمیخواد تا چیزی قطعی نشده بقیه بفهمنن آخه اونوقت همه میگن شکست دومش بوده؟ 

ینی الان نمیخواد ازدواج کنه و مرده میگه باید ازدواج کنی؟

دوستم دوران عقد یه بار جدا شده. حالا میخواست محتاط باشه و تا قبل اطمینان کسی نفهمه ولی الان آقا شرط گذاشته قبل عقد باید منو به فامیلت معرفی کنیم. همین مرددش کرده

دوستم دوران عقد یه بار جدا شده. حالا میخواست محتاط باشه و تا قبل اطمینان کسی نفهمه ولی الان آقا شرط ...

خب اگ قصدش ازدواجه و میخواد عقد کنه خب چ فرقی داره کی معرفیش کنه اما اگ نمیخواد خب نکنه

ولی اگ بحثش اینه ک حالا ک تصمیمشو نگرفته برای ازدواج شرایطشو ب اون اقا توضیح بده و بگه ک نمیخواد اگ ب هر دلیلی وصلت نشد حرف و حدیث براش درست بشه

مارو دور ننداز  
خب اگ قصدش ازدواجه و میخواد عقد کنه خب چ فرقی داره کی معرفیش کنه اما اگ نمیخواد خب نکنه ولی اگ بحثش ...

تا قبل این حرف دوستم تقریبا اوکی بود ولی حالا که میگه قبل عقد میترسه پسره مردد شده باشه و وصلت سر نگیرد 

1651