2737
2734
عنوان

ازدواج زود

294 بازدید | 24 پست

سلام خانوما ازدواج زود خیلی بده مامان من درس خیلی خوبی داشته و توی یه خانواده درست زندگی میکرده که دستشون به دهنشون میرسیده از غذا بابام که پسر عمش بود تو سن ۱۱ سالگی میاد خواستگاری مامانم اول بابام میگه نه این خیلی کوچیکه 😂

بعداز ۱ سالکه میان مامانم یکم رشد کرده بوده و بابام قبول میکنه

تو سن ۱۵سالگی عقد وعروسی میکنه 

بعد یک سال یعنی ۱۶ سالگی داداشمو به دنیا میاره بعد از دوسالا یعنی ۱۸ سالگی تازه عقدشون رسمی میکنن 

وقتی ۲۲ دوسالش بوده منو به دنیا میاره که ازش ممنوم

اما تو سن ۳۵ سالگی مریضی اعصاب میگیره و مثل پیرزن های ۶۰ ساله میشه خیلی پیر دکترم که رفته میگه بخاطر این بوده که خیلی زود ازدواج کردهو بچگی نکرده چون داخل سن ۱۲ سالگی ازدواج میکنه وبه دلیل مرگ پدر بزرگ دیگه خیلی ناراحت میشه 

خلاصه هیچوقت بچه هاتون زود شوهر ندین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میخاستم ازدواج کنما اه😒

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2738
2706