2726

بعد از ۹ سال از لیسانس ميخوام وکالت بخونم. ميدونم رقبایی زیادی دارم. پایه من هم خب معلومه بعد از این همه فاصله قوی نیست. در هفته ۴۰ ساعت ميخوام بخونم. کسی هست درس بخونه؟  میدونید چيه صبح زود بیدار میشم وسط درس خوابم مياد ولی در کل یادگیری من صبح بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه تقریبا روزی ۶ ساعت

خوبه اگه کار دیگه ای نداری

ولی اول با ۲ ساعت شروع کن

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728

یک حس خوبی گرفتم از تاپیکت مطمئنم اگه بخوای حتماااااا قبول میشی 

منم روان شناسی خوندم لیسانس گرفتم

ولی امسال تغییر رشته دادم به تجربی

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

من پارسال حتی هفته ای ۶۰ ساعتم میخوندم منم مثل شما یادگیریم صبحا خیلی بهتر بود بعد شبا زودتر میخوابیدم صبحا خیلی زود پامیشدم اول یک قهوه میخوردم بعد شروع میکردم  

یک حس خوبی گرفتم از تاپیکت مطمئنم اگه بخوای حتماااااا قبول میشی  منم روان شناسی خوندم لیسانس گ ...

موفق باشی عزيزم. آدم اگه بخواد و تلاش کنه حتما موفق میشه

من پارسال حتی هفته ای ۶۰ ساعتم میخوندم منم مثل شما یادگیریم صبحا خیلی بهتر بود بعد شبا زودتر میخوابی ...

چی قبول شدی؟

و گفت: محبت درست نشود مگر در میان دو تن؛ که یکی دیگری را گوید: «ای من»⁦♥️⁩
موفق باشی عزيزم. آدم اگه بخواد و تلاش کنه حتما موفق میشه

حتما همینطوره

امسال میخوای کنکور بدی؟

من کنکور ارشدم شرکت کردم

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
الان ترم دو پزشکیم رتبم ۵۰۰ شد 

تو چندماه  خوندن؟

ان شا الله. عزيزم دعا میکنم برات

ممنون مهربون 

منم برای قبولیت صلوات میفرستم 

2706