2726

کیا با دعا عشقشون برگشته؟چیکار کنم که برگرده؟ نه میگه میخوامت و نه میگه نمیخوامت ۶ ساله بلاتکلیف موندم و تا حد مرگ هم دوسش دارم و عاشقش هستم...لطفا اگر چیزی در رابطه با دعا میدونید کمکم کنید💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این ارتباط که توش بعد از ۶سال تکلیفت هنوز مشخص نیست رو واسه چی میخوای؟

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 

عزيزم اگه دوستت داشته باشه بر می گرده.شاید شرایط ازدواج رو نداره؟  شرایط رو داره و نمياد جلو؟ من دعا کردم به فردی که دوسش دارم برسم ولی يه ان شوکه شدم طرف ازدواج کرد. ديگه کلا بی حس شدم نسبت به عشق و جنس مخالف. اولش گریه بود کارم. دعا می کردم از زنش جدا شه. ولی الان ديگه ميگم اون خوشبخت شده. چه ميشه کرد. منم ديگه زندگی رو می گذرونم. اگه قسمتت باشه برمي گرده

وقتی بعد از 6 سال تکلیف خودش رو نمیدونه مشخص نیس میخادت یا نه چرا خودتو بی ارزش میکنی بیش از 6 ماه ا ...

اخه خانوادش مشکل مالی دارن خودش میگه اگر بگم بخوامت بعد‌ یه وقت نتونم خوشبختت کنم دلت میشکنه اگر هم نخوامت نمیتونم...خودشم تکلیفش مشخص نیست

البته با دعا که میگن طرف یهو میره یا کارش به طلاق میکشه واسه کسایی هست که طالعشون جور نیست با هم. 

من عموم رفت خواستگاری . قبول نکرد. بعد یهو گفت من میخام‌همینو . بعد زن داییم گقت خواهرم دعا گرفته که برگردین. اما بعد ۱۲.۱۳سال طلاق گرفتن.   چون گفته بود طالعشون جور نیست. اما خواهره گفته بود بنویس اشکال نداره

2706