2737
2734

ببین از هیچی خودسر استفاده نکن برو طب سنتی هزینش زیاد میشه یکم ولی جواب میگیری

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ویتاگنوس از همین گیاهه

از داروخونه بخر بخور

عالیه

من پلی کیستیکم کامل از بین رفت خدا روشکر

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2731
ویتاگنوس از همین گیاهه از داروخونه بخر بخور عالیه من پلی کیستیکم کامل از بین رفت خدا روشکر

نمیتونم بخورم قرصشو به من نساخت.خوردم یه ماه بیماری دیگه دارم برای اون مضر بود.گفتم دم کردشو شاید بتونم بخورم.اول گفتم ببینم روش خاصی داره مصرفش

شما چند ماه استفاده کردین؟ همه روزها خوردین یا روزای خاصی؟ 

همه روزس 

حنی دوران پریودی

من نزدیک یک سال 

سونو رفتم هیجی دیگه نبود

بعد دیگه هر سه ماه درمیون یه دوره سه جهار ماهه میخورم میترسم برگرده

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2738
نمیتونم بخورم قرصشو به من نساخت.خوردم یه ماه بیماری دیگه دارم برای اون مضر بود.گفتم دم کردشو شاید بت ...

ببخشید میشه بگی چرا نساخت؟ چرا برای بیماریت مضر بود؟ من هم تازه شرو کردم به شدت از عوارضش میترسم 

ببخشید میشه بگی چرا نساخت؟ چرا برای بیماریت مضر بود؟ من هم تازه شرو کردم به شدت از عوارضش میترسم&nbs ...

عزیزم من از بچگیم یه بیماری دارم که مرتباط به اعصاب مغزمه اونو تشدید میکرد فکر نکنم برای شما مشکل ایجاد کنه

یعنی یک سال هرروز خوردین؟؟؟ به پزشک گفته بودی؟ 

نه نیاز به پزشک نداره عزیزم

مستقیم تولید هورمون نمیکنه

رو هیپوتالاموس اگر اشتباه نکنم تاثیر میذاره اونو تحریک به تولید هورمون میکنه

برای همین ضرر نداره

پزشک ال دی داد هم حالت تهوع داشتم هم تا یه مدت نمیخوردم برمیگشت این نه

رفتم سونو دکتر تعجب کرد بهش گفتم

گفتم نخورم بر میگرده گفت نمیدونم شاید برگرده

تنبلی داری؟

یه دکتری گفت تنبلی خفیف داری منتها یکی هم گفت نداری! 

ولی ریزش مو دارم و جوش های عصبی که فکر کنم عصبی میشم و هورمونام به هم میریزه. هرموقع عصبی بشم جوش میزنم. میگن این قرص هورمونو تنظیم میکنه منم سرخود میخورم اما با پزشک مشورت نکردم 😑

یه دکتری گفت تنبلی خفیف داری منتها یکی هم گفت نداری!  ولی ریزش مو دارم و جوش های عصبی که فکر ک ...

منم پلی کیستیک دارم و ریزش خیلی بد مو.داروی دکترو نمیتونم بخورم.خودم اینو خریدم گفتم بخورم شاید خوبم کنه 

2706