2726

گفتن خبرم کن بیام بخونم😁

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من از این ماستا زیاد زدم بدرد لای جرز دیوار میخوره

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
زردچوبه اگه گذاشته دوساعت قبل حموم بزار که بعدش حموم بری بالیف بکشی بره سخت میره

با گلاب پاک کنی میره

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
پوستم روشنه فقط چن تا جوش ریز دارم واسه از بین رفتن جوش و شفافیت

اها ... منم هی درحال درمان صورتم هستم ماسک خونگی ک تادلتتتت بخواد میزنم ماسک ازلوازم ارایشی ابرسان ژل شست شو هم تا دلت بخاد خریدم درسته تاحدودی جلو جوش زدن صورتم میگیرن و پوستمو سفت خوب نگه میدارن اما باعث نمیشه جوش زدنم تمام بشه. و هرماه بلاخره چن تا جوش میزنم !دیروز تو تاپیک یارن ک تجربیاتش گفته از پوستش منم هفته دیگ مبخام برم بخرم امتحان کنم برو تامیک یارن خودش خیلی پوست صاف نازی داره اما مث اینک میگف قبلا پوست بدی داشته بااستفاده ازاینا پوستش خوب شده توام برو تاپیکش شاید کمکت کنه مطالبش!اسم کاربریش یارن هست

من موهام لایت بلوند داره ریشه موهام زرد قناری شده بود😂دوباررفتم حموم‌تاموهام بره

😂😂😂😂

اها ... منم هی درحال درمان صورتم هستم ماسک خونگی ک تادلتتتت بخواد میزنم ماسک ازلوازم ارایشی ابرسان ژ ...

یارن کیه؟من پیداش نمیکنم

🔮💜خدایا دوستت دارم🔮💜اگه امضامو میبینید یه صلوات بفرستید برام💙
2706