2737
2734
عنوان

سریال زن بیااااااین

271 بازدید | 26 پست

سلام کیا امروز سریال زن و دیدن ؟؟؟به نظرتون شیرین راست میگه ؟؟؟سرب متجاوز ؟؟؟؟یا دروغ میگه ؟؟؟؟

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دروغ میگه خودش از سرب خوشش میومده !!سرب پانمیداده بعدشم میفهمه خواهرزنش 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2738
عهههه تو دیدی ؟؟؟؟؟

از قسمت های قبل فهمیدم!!!مگه ندیدی سرب تو کشتی بهش گفت تو میدونستی من شوهرخواهرتم !!!بعدم این اومد دست سرب بگیره اون بیرون کشید

از سرب خوشش میومده و به خواهره حسودی میکنه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
از قسمت های قبل فهمیدم!!!مگه ندیدی سرب تو کشتی بهش گفت تو میدونستی من شوهرخواهرتم !!!بعدم این اومد د ...

عه اخه همش اشکش درمیاد حرفش میشه !راستم میگی کسی ک متجاوز باشه رو دم به دیقه ازش نقاشی نمیکشه ک !بعد مامان بهارم یه جوریه انگار بهار بچش نیست بدم اومد !ولی بابا ناتنی بهار خیییلی خوبه 

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩
عه اخه همش اشکش درمیاد حرفش میشه !راستم میگی کسی ک متجاوز باشه رو دم به دیقه ازش نقاشی نمیکشه ک !بعد ...

واقعا مادرش خیلی تو مخه !!ولی ناپدریه عالیه خیلی مهربونه 

سلام

سریال ایرانی؟

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    

خواهرت اومد؟ 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2706