2737
2739
عنوان

باور

106 بازدید | 14 پست

❣اگر ما باورمون و به خداوند تقویت کنیم و ایمان داشته باشیم اون قدرت می تونه به راحتی درها رو برای ما باز کنه ، براحتی موقعیت ها رو برای ما ایجاد کنه، براحتی رزق و وارد سفره ما کنه و براحتی می تونه ما رو از فرش به عرش ببره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قابل احترامه  ولی یکم تحقیق کنید باور کنید هرچی بخاید خدا بهتون میده

خدا هست و قبولش داریم .ولی کسی ک آه در بساط نداره و مستاجره با باور میتونه خونه دار بشه ؟؟؟؟

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐
2731
خدا هست و قبولش داریم .ولی کسی ک آه در بساط نداره و مستاجره با باور میتونه خونه دار بشه ؟؟؟؟

باورش براتون سخته ولی بله میشه 

عزیزم اگه میخای صاحبخونه بشی با ایمان قوی یکسال سوره ق (توی قران)بخون یک روزم نباید یادت بره 

یادت بره دوباره از نو شروع کن صاحبخونه میشی 

من تازه ازدواج کرده بود سال۹۲گفتم چه جوری میشه خونه خرید ولی با همین یکسال خوندن صاحبخونه شدم ب هرکی م گفتم خوند صاحبخونه شد

وقتی از ته دلم از ته قلبم از خدا بچه خواستم بهم داد با مشکلاتی ک داشتم و دکتر میرفتم 

هرچی از خدا بخای بهت میده هرچی میخای از خدا بنویس 

بنویس ک دلم میخاد فلان چیزو داشته باشم و ایمان داشته باش ک خدا بهت میده 

باورش براتون سخته ولی بله میشه  عزیزم اگه میخای صاحبخونه بشی با ایمان قوی یکسال سوره ق (توی قر ...

اگه قرار بود با سوره خوندن مشکلات مالی حل بشه یا مشکل خونه دار شدن .که این همه مستاجر نداشتیم .اخه ۵۰۰ میلیون جور میشه برا خرید خونه ؟؟؟؟؟ 😯

اگه قرار بود با سوره خوندن مشکلات مالی حل بشه یا مشکل خونه دار شدن .که این همه مستاجر نداشتیم .اخه ۵ ...

خب شما اخه باور نداری من چ جوری بگم ک بله میشه همه چیز امکان پذیره 

شما ی سر ب کانال سید محمد عرشیانفر بزنید 

شاید زندگیتون تغییر بکنه

2738
خب شما اخه باور نداری من چ جوری بگم ک بله میشه همه چیز امکان پذیره  شما ی سر ب کانال سید محمد ...

عزیزم با عقل جور درنمیاد .اینا امید واهیه .من ک ناامیدم از همه چیز.این مشکل رو فقط پول حل میکنه

عزیزم با عقل جور درنمیاد .اینا امید واهیه .من ک ناامیدم از همه چیز.این مشکل رو فقط پول حل میکنه

نه این اشتباهه حداقل من ب چشم دیدم 

خودم چ جوری پس خونه دار شدم 

یا اطرافیانم 

ناامیدی ی جور کفره بله همه چیز گرونه ولی 

همه چیز ممکنه یکم مثبتتر باش عزیزم

نه این اشتباهه حداقل من ب چشم دیدم  خودم چ جوری پس خونه دار شدم  یا اطرافیانم  ناا ...

خواهر خودم چندین ساله همینارو میگه مثبت اندیشی و قانون جذب و ..... چرا خونه دار نمیشه ؟.

خواهر خودم چندین ساله همینارو میگه مثبت اندیشی و قانون جذب و ..... چرا خونه دار نمیشه ؟.

اخه فقط جذب خالی نیست بستگی داره ب اینکه چ کتابایی خونده کدوم مرحله هاشو گذرونده سمینار رفته اصلا قانون جذب راه و روش داره نه اینکه بگی فقط 

دکتر آزمندیان

سید محمد عرشیانفر

فایل ها و کتاب هاشون عالین جلسه هاشون واقعا تاثیر گذاره 

در کنارش کتاب راز و قانون جذب 

و در اخر ایمان زیاد 

همشون کمک میکنن

ب من ک کردن دبیرستانی بودم سال۸۳حدودا کاست های ازمندیانو گوش دادم وازون روز زندگی من تغییر کرد تا ب الان

زمانی که به یک چیز مثل سلامتی یا ثروت فکر می کنی، چه گفتگوی در ذهنت شکل می گیره؟ مثلا میگی پول درآوردن سخته یا شانس نداریم و... اینا میشه باور. 

بعدشم دوره تغییر باور رو بهت پیشنهاد می کنم.  تغییر باور

2706