2737
2739
عنوان

شیر خشک

98 بازدید | 4 پست

از کدوم شیر خشک برای وزن گیری راضی بودید؟ 

تعداد رای : 9
نظرسنجی
ببلاک
5
55%
نان
2
22%
اپتامیل
2
22%
بیومیل
0
0%
دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

اینا نمیدونم چیه

ولی من یکی میخورم روش عکس گندم داره

خیلی خوش مزه

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
اینا نمیدونم چیه ولی من یکی میخورم روش عکس گندم داره خیلی خوش مزه

وزن گیری نوزاد منظورمه عزیزم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم شرمنده چند تا سوال درمورد مسمومیت بارداری داشتم ممنون میشم جواب بدی 🌹

تو آزمایش غربالگری دومم احتما ابتلا به مسمومیت زده ۱به ۱۵ که دکترم گفت زیاده الان ۲۳ هفته ام یعنی اول ماه شش دکترم هیچ دارویه خاصی نداده میگه فشارتو فقط کنترل کن اوایل ۱۲روی ۸بود الان شده ۱۳روی ۸ و این ماه ۳کیلو وزن اضاف کردم که گفت اصلا خوب نیست ولی بازم دارویی نداد

میخواستم بدونم شما چجوری کنترل کردی؟

چه غذاهایی مصرف میکردی؟

نمک کلا حذف یا فقط کم کردی؟

پیاده رویت چقد بود روزی نیم ساعت کافیه؟

داروی خاصی داشتی؟

چند هفته زایمان کردی؟من خیلی میترسم بچه چیزیش بشه 

خوراکمو کم کم کنم بنظرت خوبه ؟

ببخشید طولانی شد