2733
2734

اقا من سواااال دارم.من رشدِ بچم‌کمه و هفته ۳۶ وزنش۲۲۰۰ هستش و رشدش رو ۳۳ هفته مونده.شما رشد و وزن بچتون چجوریه؟؟؟؟؟کیا مث من بودن یا هستن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
هفته ۳۶ دیگه هفته خوبی هست  اگه هم خونرسانیش ضهیف باشه ب راحتی هفته ۳۷ زایمان میکنی و بچه هم ک ...

ینی مشکل دیگه ای نداره؟یسوال دیگه رشدش کمه بچم.Fl و Ac یا همون دور سر و دور کمرش رو هفته ۳۳ موندن.این موردی نیست؟بدنیا هم ک بیاد؟

ینی مشکل دیگه ای نداره؟یسوال دیگه رشدش کمه بچم.Fl و Ac یا همون دور سر و دور کمرش رو هفته ۳۳ موندن.ای ...

دختر خودم همچین شرایطی داشت از هفته ۲۸ ک متوجه شدم با هرروز سونو رفتن و ان اس تی تونستیم تا هفته ۳۶ برسیم و اخر سر تو هفته ۳۶ با وزن ۲۰۵۰ بدنیا اومد. الانم کم وزنه ولی سالمه 

اما رفلاکس خیلی شدید داره از عوارض نارسی هست 

نوارقلب جنین 

مرسی عزیزم.من‌از هفته ۱۸ سونو ان‌تی دیگه هیچ‌سونویی ندادم تا هفته ۳۳.بعد وزنش ۲ کیلو بود و رشدش یه هفته کم بود.تو هفته ۳۶ تکرار کردم وزنش ۲۲۰۰ بود و رشدش همچنان رو ۳۲ و ۳۳ هفته مونده بود😩😖فردا سونو داپلر دارم امیدوارم مشکلی نباشه و خوووشحال برگردم خونه.توکلم به خداست...🤲🤲🤲🤲🙏🤲

2706